O której godzinie SKOKI DZISIAJ piątek 6 stycznia 2023 O której skoki narciarskie w Bischofshofen TCS 6.01

i

Autor: AP O której godzinie SKOKI DZISIAJ piątek 6 stycznia 2023 O której skoki narciarskie w Bischofshofen TCS 6.01

Turniej Czterech Skoczni

O której godzinie SKOKI DZISIAJ piątek 6 stycznia 2023 O której skoki narciarskie w Bischofshofen TCS 6.01

2023-01-06 13:31

Skoki dzisiaj O której godzinie skoki dzisiaj 6 stycznia 2023 piątek TCS Bischofshofen. Już dzisiaj ostatnia odsłona rywalizacji w Turnieju Czterech Skoczni. Wkrótce poznamy zwycięzce, a kibice już zastanawiają się, o której skoki dzisiaj. Na piątek 6.01.2023 zaplanowano konkurs w Bischofshofen. Wczorajsze kwalifikacje potwierdziły wielką formę Halvora Egnera Granerud. Norweg znów był najlepszy, wysyłając wyraźny sygnał, że wciąż jest piekielnie mocny i ciężko mu będzie sprzątnąć sprzed nosa Złotego Orła. Dawid Kubacki zajął drugie miejsce, a czwarty był Kamil Stoch. Sprawdź, o której dzisiaj skoki 6.01 piątek TCS.

Spis treści

Skoki dzisiaj to konkurs w Bischofshofen, ostatnia odsłona zmagań w Turnieju Czterech Skoczni. Liderem klasyfikacji generalnej jest Halvor Egner Granerud, który wczoraj też pokazał moc, wygrywając w znakomitym stylu kwalifikacje. Norweski skoczek oddał skok na odległość 137 metrów. Dawid Kubacki, wicelider klasyfikacji generalnej TCS i lider w Pucharze Świata, był drugi (137,5 m), a czwartą lokatę zajął Kamil Stoch (137 m). Polacy w komplecie awansowali do konkursu.

Skoki dzisiaj o której godzinie 6 stycznia 2023 O której dzisiaj skoki w piątek TCS Bischofshofen 6.01

Ciekawe jak na formę Dawida Kubackiego wpłyną narodziny córki. Dzisiaj Marta Kubacka, żona naszego znakomitego skoczka, poinformowała w mediach społecznościowych, że na świat przyszła Maja, drugie dziecko liderka klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Dumny skoczek oraz jego partnerka niedawno podzielili się dobrą nowiną i ujawnili, że spodziewają się drugiego dziecka. Rodzice nieco musieli poczekać na swoją drugą pociechę, która wreszcie przyszła na świat w Święto Trzech Króli. "Witaj na świecie Majeczko Dzisiaj już możesz ściskać swoje łapcie za Tatę razem z nami"- napisała na Instagramie Marta Kubacka, dzieląc się dobrą nowiną!

O której godzinie skoki dzisiaj 6.01 piątek SKOKI DZISIAJ o której TCS 6 stycznia 2023 Bischofshofen

Wczorajsze kwalifikacje wyłoniły 25 par KO pierwszej serii konkursu w Bischofshofen. Dawid Kubacki stoczy bratobójczy pojedynek z Janem Habdasem, Paweł Wąsek powalczy z Janem Hoerlem, Piotr Żyła z Domenem Prevcem, Stefan Hula z Ryoyu Kobayashim, a Kamil Stoch z Clemensem Leitnerem. Czy Kubacki jest w stanie dogonić Norwega Graneruda w walce o Złotego Orła, nagrodę dla zwycięzcy TCS? - Celem jest wciąż dogonienie Graneruda. Zawsze chcemy wygrywać, na to pracujemy - podkreśla trener Thomas Thurnbichler. - Strata do Norwega to 23,3 pkt. Zostały dwa skoki i sprawa wciąż jest otwarta. Musimy trzymać się naszego planu i działać z pełnym zaangażowaniem - dodał Thurnbichler w rozmowie ze skijumping.pl. Poniżej plan rywalizacji w Bischofshofen.

Piątek, 06.01.2023

  • 15:30 - Seria próbna
  • 16:30 - Pierwsza seria konkursowa (KO)

O której skoki dzisiaj 6.01 piątek TCS Bischofshofen O której dzisiaj skoki 6 stycznia 2023

Dawid Kubacki też zapewnia, że nie składa broni i mimo sporej straty powalczy o kolejny triumf w Turnieju Czterech Skoczni. Po triumfie w Innsbrucku skoczek z Nowego Targu umocnił się na prowadzeniu w Pucharze Świata. Ale Złoty Orzeł dla zwycięzcy całego turnieju już prawie jest w rękach Norwega Halvora Egnera Graneruda. Polak traci do niego 23,3 pkt, czyli – w przeliczeniu – 13 m. – Myślę, że wróciło to, co było przed chorobą powiedział Eurosportowi po zwycięstwie w Innsbrucku. – Walczymy dalej i tyle - dodał.

Skoki narciarskie dzisiaj O której godzinie dzisiaj skoki Turniej Czterech Skoczni 6.01.2023

Na piątek 6 stycznia 2023 zaplanowano konkurs w Bischofshofen. Początek pierwszej serii o godzinie 16.30. Transmisja TV na antenach TVN i Eurosportu 1 oraz online w Playerze. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze