Teraz wrzuca NAGIE ZDJĘCIA, kiedyś ROMANSOWAŁA z tenisistą i piłkarzem. Danielle Knudson OCIEKA SEKSEM!

2020-04-08 23:31 PO
Dziś pokazuje NAGIE zdjęcia, kiedyś była dziewczyną Alexandre Pato
Autor: INSTAGRAM Dziś pokazuje NAGIE zdjęcia, kiedyś była dziewczyną Alexandre Pato

Danielle Knudson to kanadyjska supermodelka. Mało kto wie, że upodobała sobie sportowców. Najpierw spotykała się z tenisistą Milosem Raoniciem, natomiast później przerzuciła swoją miłość na piłkarza Alexandre Pato. Po rozstaniu z obydwoma skupia się na wrzucaniu seksownych zdjęć do sieci.

Kilka lat temu seksowna Kanadyjka spotykała się z Milosem Raoniciem. Dziś Kanadyjczyk czarnogórskiego pochodzenia zajmuje 30. miejsce w rankingu ATP, ale jeszcze niedawno grał m.in. w finale Wimbledonu (2016). Najwyżej w rankingu był na 3. miejscu. Raonic i Knudsen spotykali się przez kilka lat i byli uznawani w Kanadzie za prawdziwych celebrytów. Modelka bywała na wielu meczach ukochanego i często było tak, że obiektywy aparatów częściej kierowały się w jej kierunku, niż na Milosa. Nic jednak dziwnego, skoro pojawiała się na trybunach w zwiewnych, prześwitujących, podkreślających seksowne kształty.

Co z przedłużeniem umowy przez Jerzego Brzęczka? Słowa Zbigniewa Bońka wiele wyjaśniają

Ta miłość jednak nie przetrwała, ale Knudsen pozostała przy sporcie, przerzuciła się tylko na nieco większą piłeczkę. Długo spotykała się z brazylijskim gwiazdorem futbolu Alexandre Pato (dziś piłkarz Sao Paulo FC, wcześniej m.in. Chelsea Londyn). Para bywała na imprezach, Knudson cieszyła się wielkim zainteresowaniem mediów. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Pato niedawno chwalił się romantyczną kolacją z inną modelką, a Knudsen skasowała z instagrama wszystkie wspólne zdjęcie. Na szczęście pozostawiła swoje. Bo utraty możliwości podziwiania pięknej Danielle, fani z pewnością by nie wybaczyli.

Krzysztof Włodarczyk SZCZERZE o oszczędnościach: Będzie skromnie, ale przeżyję [WIDEO]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Now that I have your attention 🥰💭💬🙏🏼♥️ As some people continue to be inconsiderate 🍑’s... Taking time to do nothing often brings everything into perspective -Doe Zantamata Stay inside Let’s do our part to slow the spread , even if you are young , or otherwise healthy , you are at risk and your activities can increase the risk of others. DO your part stay in side so we can let the real super hero’s do their jobs the doctors the nurses the scientists the grocery store employees the restaurants and the delivery men , the janitors the service workers . The more people that get Infected means more people they need treat wich means their exposed to it even more , if the doctors and the people saving lives right now get it then what ? As we all sit here now its a time to pause and reflect , time to plan time to re evaluate what matters what doesn’t , who is important and who we need to finally distance our selves from because we have out grown one another , Time to plan how we will grow and who we will be when we get through this . Time to finally do all those things we always said we have no time to do , we have nothing but time , the time is now to better our selves mentally and physically. Time is the most valuable gift it’s the one thing you can never get back ! Let’s use this time to reset and recharge and come out of this stronger and better than ever 🌎🙏🏼❤️ Love D #iconicunited #strongertogether Post udostępniony przez 🇨🇦Danielle Knudson (@danielleknudson1)
Najnowsze