Bartosz Kurek, Anna Kurek

i

Autor: Instagram/Bartosz Kurek Bartosz Kurek z żoną Anną Kurek

Anna Kurek w końcu mogła to zrobić. Bardzo tęskniła, w Japonii nie mogła sobie pozwolić

2022-05-14 9:55

Anna Kurek zaskoczyła swoich widzów. Tuż po powrocie do Polski, żona gwiazdora reprezentacji mogła pozwolić sobie na rzeczy, o których w Japonii mogła tylko śnić. Jak przyznała ukochana sportowca, bardzo za tym wszystkim tęskniła i zapytała nawet, czy "może być coś piękniejszego". Jej zdjęcie obiegło cały internet.

Anna Kurek postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Żona gwiazdora siatkarskiej reprezentacji Polski, która ostatnimi czasy jest bardzo aktywna na social-mediach, powiedziała, że w końcu, po długim pobycie w Japonii, mogła pozwolić sobie na coś, za czym bardzo tęskniła. Reakcji Kurek nie ma co się dziwić, taki widok ucieszyłby każdego Polaka.

Na jaw wyszło, ile zarabiają gwiazdy FAME MMA. Bajońskie kwoty, niektórzy na taki majątek muszą pracować wiele lat

Anna Kurek spędziła ostatnie lata w Japonii. Jest coś, za czym bardzo tęskniła

Mimo że Anna Kurek od kilku lat nie gra już zawodowo w siatkówkę, to dyscyplina odgrywa w jej życiu niebagatelną rolę. Wraz ze swoim mężem, Bartoszem, jeździ po świecie i towarzyszy mu w trakcie jego zmagań na parkietach klubowych. Przez ostatnie lata, gdy Kurek występował w Wolf Dogs Nagoya, Anna Kurek pokazywała na swoich mediach społecznościowych, jak właściwie wygląda życie w "Kraju Kwitnącej Wiśni". Okazuje się, że w azjatyckim państwie brakowało czegoś, za czym była siatkarka bardzo tęskniła. Jak sama przyznała, w końcu, po powrocie do Polski, mogła sobie przypomnieć i zapytała wręcz, czy "może być coś piękniejszego".

Zatrważające informacje w sprawie Krzysztofa Piątka. To ma być koniec, pilne informacje w sprawie jego przyszłości

Aby zobaczyć piękne zdjęcia Anny Kurek, przejdź do galerii poniżej.

Za tym Anna Kurek tęskniła w Japonii. Prawda wyszła na jaw

Okazuje się, że Anna Kurek przez ostatnie lata bardzo tęskniła za polską kuchnią, a szczególnie śniadaniami. Jak sama przyznaje, w końcu mogła sobie pozwolić na trochę odmiennego jedzenia, niż tego, które miała na co dzień przez lata przebywania w Japonii.

- Och, jak ja tęskniłam za polskim śniadaniem. Twarożek i ogórek kiszony, czy może być coś piękniejszego? - pyta na swoich mediach społecznościowych Anna Kurek.

Anna Kurek

i

Autor: instagram.com/grejmanka
Sonda
Czy podoba Ci się Anna Kurek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze