Krzysztof Piątek

i

Autor: Cyfra Sport Krzysztof Piątek

Zatrważające informacje w sprawie Krzysztofa Piątka. To ma być koniec, pilne informacje w sprawie jego przyszłości

2022-05-14 7:40

Krzysztof Piątek na wylocie w kolejnym klubie? Wydawać by się mogło, że reprezentant Polski odżył w Fiorentinie i dzięki dobremu wejściu w drużynę, zostanie wyki opony przez włoski klub z Herthy Berlin. Tak się jednak nie stanie, jak twierdzi "Corriere dello Sport". Wiele wskazuje na to, że Polaka czeka kolejna przeprowadzka, a jego przyszłość we Florencji jest bliska końca.

Co dalej z Krzysztofem Piątkiem? Polak, który w tym sezonie odszedł do Fiorentiny na zasadzie wypożyczenia z Herthy Berlin, może mieć wielki problem, aby pozostać we Florencji. Jak sugeruje "Corriere dello Sport". władze "Fiołków" nie zdecydują się na wykupienie byłego snajpera AC Milan, a sam Polak będzie musiał wrócić do stolicy Niemiec po sezonie.

Nowe ustalenia w sprawie transferu Tiby do Legii. Chciały go trzy inne kluby

Krzysztof Piątek nie pozostanie w Serie A? Ma opuścić Fiorentinę

Wydawać się może, że włoski styl piłki nożnej jest tym, w czym Piątek czuje się bardzo dobrze. W barwach Genoi i AC Milan reprezentant Polski pokazywał, że potrafi znajdować drogę do bramki przeciwnika i wszystko wskazywało na to, że dzięki swoim umiejętnościom stanie się prawdziwą gwiazdą Fiorentiny. Początek przygody z "Fiołkami", zawodnik miał obiecujący - udało mu się zdobyć 3 bramki w Serie A, jak też dołożyć trafienia w Pucharze Włoch. Mimo to, zdaniem  "Corriere dello Sport", przygoda Piątka we Florencji się kończy. Wszystko przez chęć władz klubu, aby postawić na innego piłkarza.

Sekret z dzieciństwa Igi Świątek wyszedł na jaw. Wróciła do tego po latach, fani mogą być w szoku

Aby zobaczyć zdjęcia żony Krzysztofa Piątka, przejdź do galerii poniżej.

Piątek nie zostanie wykupiony przez Fiorentinę? Ta ma mieć inny plan

Według dziennikarzy "Corriere dello Sport", władze Fiorentiny nie zdecydują się na to, aby wydawać 15 milionów euro na klauzulę wykupienia Piątka z Herthy Berlin, a same będą chciały o wiele bardziej odważnie postawić w drużynie na  Arthura Cabrala, a więc wielkiego talentu brazylijskiej piłki, który został wykupiony z FC Basel. Wiele wskazuje na to, że Polak wróci do Berlina, gdzie nadal będzie próbował zawojować serca kibiców Herthy.

Sonda
Czy Krzysztof Piątek powinien wrócić do Herthy Berlin?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze