Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Kurek o Iranie

Irańskie media głośno o wypowiedzi Bartosza Kurka! Z ust kapitana reprezentacji Polski padły wielkie słowa

2022-08-19 18:57

Trwa Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, jest to jeden z ostatnich sprawdzianów reprezentacji Polski przed mistrzostwami świata. W pierwszym meczu, podczas wcześniej wspomnianego turnieju podopieczni Nikoli Grbicia podejmowali drużynę Iranu. "Biało-Czerwoni" pokazali się z dobrej strony i po trzech partiach spotkanie zostało rozstrzygnięte. Po meczu na temat Persów wypowiedział się kapitan reprezentacji Polski - Bartosz Kurek.

"Biało-Czerwoni' mocno przygotowują się do mistrzostw świata, podczas których kolejny raz będą mieli wsparcie polskich kibiców. Podopieczni Nikoli Grbicia podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera podejmowali już reprezentacje Iranu, przed Polakami jeszcze spotkania z Argentyną i Serbią. Po turnieju na mistrzów świata czeka jeszcze jeszcze jeden sparing przed najważniejszym wydarzeniem siatkarskim w tym roku, w którym ponownie zmierzą się z "Albicelestes". Następnie od 26 sierpnia rozpocznie się wielka impreza w Polsce i Słowenii, gdzie najlepsze siatkarskie drużyny będą walczyć o tytuł mistrzów świata, warto przypomnieć, że to właśnie reprezentacja Polski zdobyła to miano dwa razy z rzędu przez ostatnie osiem lat - 2014 rok i 2018 rok.

Polscy siatkarze są w formie? Semeniuk: Nie musimy skakać metr w górę

Sonda
Czy Polacy po raz trzeci z rzędu zostaną mistrzami świata?

Jeszcze kilka lat temu Polacy toczyli wojny z Iranem podczas meczów siatkówki, teraz krajowe media naszego rywala podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera nie zwracali uwagi na porażkę, którą odniosła ich drużyna z "Biało-Czerwonymi" w trzech setach. Wszyscy zwrócili uwagę na to, jak wypowiadał się na temat Irańczyków, kapitan reprezentacji Polski - Bartosz Kurek. W Jamaran News pojawił się tekst, opisujący spotkanie. - Pierwszy set wpadł na konto Polski. W drugim Iran odrobił punkty i był bliski jego wygrania, ale ostatecznie zakończyło się inaczej. Ostatnią partię również wygrali rywale i Iran przegrał całe spotkanie 0:3. To kolejna porażka z Polską w ciągu ostatnich tygodni - możemy przeczytać.

Słynny polski siatkarz ma własną restaurację. Łukasz Kadziewicz poszedł w inną stronę niż Lewandowski! Znamy ceny

Dziennikarze odnieśli się do słów Kurka, który po meczu pochwalił rywali nazywając ich młodym, dynamicznym zespołem będącym jednym z najlepszych na świecie. Irańskie media od razu wychwyciły tę pochwały i od razu zostały opisane. - Po meczu kapitan reprezentacji Polski pochwalił reprezentację Iranu i nazwał ją jedną z najlepszych na świecie - zaznaczono w Jamaran News. 

Wielkie wyznanie gwiazdy siatkówki! Od dawna zmagał się z choroba, wcześniej o tym nie mówił

Reprezentacja Polski rozpocznie walkę o kolejne mistrzostwo świata 26 sierpnia, a rywalem "Biało-Czerwonych" będzie drużyna Bułgarii, w kolejnych meczach fazy grupowej podopieczni Nikoli Grbicia zmierzą się z Meksykiem i USA. Natomiast Iran w zmaganiach grupy F będzie podejmował Holandię, Argentynę oraz Egipt.

Katarzyna Skowrońska i wygibasy przed lustrem. Siatkarka tryskała humorem, te dwa słowa chce usłyszeć każdy

Bartosz Kurek cieszy się ze zwycięstwa nad Włochami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze