Jacek Nawrocki trenerem Chemika Police! Jutro oficjalna prezentacja

2021-09-15 22:30
Jacek Nawrocki
Autor: Cyfra Sport Jacek Nawrocki

Już wszystko jasne. Jacek Nawrocki jutro obejmie funkcję trenera siatkarek Grupy Azoty Chemika Police. Dzisiaj Nawrocki zrezygnował z pracy z reprezentacją Polski, o czym Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował poprzez media społecznościowe.

Rozwiązanie umowy nastąpiło za porozumieniem stron na wniosek Nawrockiego. O objęciu Chemika Police przez byłego już selekcjonera kadry, mówiło się od wielu tygodni. Pewną niewiadomą było to, czy będzie łączył tę pracę z funkcją selekcjonera reprezentacji. Dzisiejsza decyzja potwierdza, że łączenie obu funkcji nie wchodziło w grę. Nawrocki jutro zostanie oficjalnie przedstawiony jako trener aktualnych mistrzyń Polski. Wcześniej klub z Polic podpisał umowę z trenerem Radosławem Wodzińskim, który będzie asystentem Nawrockiego. Tą samą funkcję pełnił w reprezentacji Polski. Co ciekawe, Policzanki jutro zagrają pierwszy z dwóch meczów towarzyskich z z Eczacibasi Stambuł, którego trenerem jest poprzedni szkoleniowiec Chemika, Turek Ferhat Akbas. Niewykluczone, że na ławce Chemika zasiądzie już Nawrocki. 57-letni szkoleniowiec przez 6 ostatnich lat prowadził reprezentację Polski. W 2015 roku wywalczył z zespołem srebrny medal Igrzysk Europejskich, a dwa lata temu czwarte miejsce podczas mistrzostw Europy.

Słowenia nie dała szans Czechom! Pewne zwycięstwo, poznaliśmy rywala Polaków

Sonda
Czy Jacek Nawrocki podjął dobrą decyzję odchodząc z reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze