Polskie siatkarki

i

Autor: CyfraSport Polskie siatkarki

Jest kandydat do objęcia reprezentacji Polski siatkarek! Znany trener złożył dokumenty, ma dwa ważne cele

2021-11-17 14:00

Reprezentacja Polski siatkarek już niebawem doczeka się nowego szkoleniowca? Według informacji "Przeglądu Sportowego" swoją kandydaturę do objęcia stanowiska złożył w PZS były trener Włoszek i Turczynek - Massimo Barbolini. Włoch przyznał, że złożył do związku wymaganą dokumentację, a sam ma dwa ważne plany, które chciałby zrealizować w trakcie swojej pracy.

Polska reprezentacja kobiecej siatkówki doczeka się znanego selekcjonera? Według informacji "Przeglądu Sportowego" wniosek o zostanie trenerem kadry pań złożył były opiekun kadry Włoch i Turcji - Massimo Barbolini. Włoch miał złożyć wymagane dokumenty i przedstawił w rozmowie z polskimi mediami swoją wizję na zespół. Czy PZS zdecyduje się właśnie jemu powierzyć rolę opiekuna siatkarek?

Anna Lewandowska przeżyła katusze! Ból i zmęczenie, wszystko przez wizytę w Polsce

Włoch zgłasza się do reprezentacji Polski siatkarek. O wszystkim powiedział

Barbolini w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" wyjawił, że bardzo podziwia polskie siatkarki i widzi w nich potencjał, na osiąganie wielkich, sportowych sukcesów.

- Polska też należy do reprezentacji prezentujących wysoki poziom, dlatego uważam, że praca z "Biało-Czerwonymi" byłaby jedną z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy dla trenera - powiedział Barbolini.

Jakie są cele nowego szkoleniowca? Z jednej strony, chciałby uzyskać kwalifikację do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Z drugiej strony zaś, przekonać Joannę Wołosz, aby ta wróciła do kadry narodowej.

Matty Cash rozstał się z sexbombą! Media podały pilną wiadomość, znamy powód

Aby zobaczyć zdjęcia byłej gwiazdy reprezentacji Polski siatkarek, Katarzyny Skowrońskiej, przejdź do galerii poniżej.

Konkurs na trenera kadry trwa. Kiedy poznamy nowego szkoleniowca?

Według informacji konkurs na trenera kadry potrwa jeszcze przez dłuższy czas. Do 20 listopada kandydaci na objęcie urzędu mają składać swoje kandydatury i dopiero po tym fakcie dojdzie do rzeczywistego wyboru. Trzeba jednak przyznać, że Barbolini ma bardzo dobre CV, które może zagwarantować mu sukces. Włoch ma bowiem na koncie dwa mistrzostwa Europy, wygrane z kadrą Włoszek.

Sonda
Czy Włoch zostanie trenerem reprezentacji siatkarek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze