Anna Lewandowska przeżyła katusze! Ból i zmęczenie, wszystko przez wizytę w Polsce

2021-11-17 12:26
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska przyznała, że jej ostatnia wizyta w Polsce nie była czasem miłego odpoczynku. Trenerka i ukochana kapitana piłkarskiej reprezentacji pojawiła się w Warszawie, aby móc wziąć udział w spotkaniach biznesowych. Okazuje się, że było to dla niej niezwykle męczące. O wszystkim opowiedziała za pośrednictwem Instagrama.

Anna Lewandowska powiedziała, jak wyglądała jej wizyta w Polsce. Trenerka i żona napastnika Bayernu Monachium widziana była ostatnio w Warszawie, jednak jak sama przyznała, nie była to prosta wizyta. Na swoim Instagramie opowiedziała o prawdziwych katuszach i zmęczeniu, jakich doznała w stolicy ojczyzny. 

Matty Cash rozstał się z sexbombą! Media podały pilną wiadomość, znamy powód

Anna Lewandowska zmęczona wizytą w Polsce. O wszystkim opowiedziała na Instagramie

Na swoich mediach społecznościowych, Lewandowska zaznaczyła, że jej ostatnia wizyta w Polsce nie miała nic wspólnego z odpoczynkiem, a oscylowała wokół spraw biznesowych, które kosztowały Lewandowską dużo nerwów i zmęczenia. Jak sama mówi, każda jej wizyta w stolicy jest ostatnimi czasy związana z pracą, przez co po powrocie do Monachium "pada na twarz".

- To jest ten dzień, kiedy najchętniej schowałabym się pod kołdrę i przespała cały dzień. Padam na twarz. Zawsze po powrocie z Warszawy czuję się jakbym przebiegła maraton (maraton spotkań i projektów)" - napisała Lewandowska na Instagramie po wizycie w Warszawie.

Polska ukarana po meczu z Węgrami? FIFA może być bezlitosna, chodzi o kibiców

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Lewandowskiej sprzed ślubu z Robertem Lewandowskim, przejdź do galerii poniżej.

Lewandowska nie zamierza zwalniać. Ma kolejne projekty i plany

W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Lewandowska przyznała, że mimo natłoku obowiązków, cały czas ma w głowie nowe projekty. Tym razem, możliwe, że chodzi jej o działalność charytatywną.

- Mamy różne plany. Tak, szykuję coś jeszcze. Ale to nie będzie biznes, tylko coś innego. Kiedy? Zobaczymy. Mamy czas. To mój duży cel na najbliższe lata. Jest wiele ludzi na świecie, którzy potrzebują wsparcia, a ja lubię i chcę pomagać - przyznawaje Lewandowska.

Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze