Matty Cash rozstał się z sexbombą! Media podały pilną wiadomość, znamy powód

2021-11-17 11:07

Matty Cash miał rozstać się ze swoją dotychczasową miłością! Zdaniem "The Sun" obrońca Aston Villi i reprezentacji Polski przerwał relację z Kady McDermott, znaną influencerką, modelką i uczestniczką brytyjskiej edycji "Love Island". Media podały powód, który miał doprowadzić do końca relacji.

"The Sun" podał pilną i dość ciekawą wiadomość. Matty Cash, który ma już na koncie dwa występy w reprezentacji Polski, miał rozstać się z dotychczasową dziewczyną - Kady McDermott. Celebrytka, znana z występu w brytyjskiej edycji "Love Island", z którą Cash widywany był, chociażby w trakcie ostatniej edycji Wimbledonu, miała, wraz z piłkarzem, dojść do pewnego wniosku, który doprowadził do rozstania zakochanych.

Cezary Kulesza szczerze przed barażami mistrzostw świata. Powiedział o szansach Polski, nie ma wątpliwości

Matty Cash i Kady McDermott się rozstali. Ich związek owiany był tajemnicą

O tym, że Cash i McDermott się spotykają, było od kilku miesięcy  jednym z głównych tematów w brytyjskich tabloidach. Ani modelka, ani piłkarz nie mówili o związku oficjalnie, jednak często można było spotkać ich razem, jak chociażby w trakcie poprzedniej edycji Wimbledonu. Zdaniem "The Sun", mimo że zawodnik Aston Vilii i celebrytka cały czas moniturują swoje poczynania na mediach społecznościowych, to w ich relacja zakończyła się po obopólnym stwierdzeniu, że do siebie nie pasują.Jak na razie ani piłkarz, ani influencerka nie odnieśli się do informacji mediów.

Marcin Najman tak chce bronić granicy z Białorusią! Szokujące słowa, aż włos się jeży na głowie

Aby zobaczyć zdjęcia byłej już ukochanej Matty'ego Casha, przejdź do galerii poniżej.

Piłkarz i modelka nadal są przyjaciółmi

Zdaniem "The Sun", para, mimo rozstania, nadal jest w dość dobrych relacjach. Możliwe, że o zakończeniu relacji zadecydował fakt, że przedtem byli w dość długich związkach i nie potrafili poradzić sobie na nowe doświadczenia.

- Kady i Matty mieli naprawdę dobre kilka miesięcy, ale zdecydowali, że nie są dla siebie odpowiednimi osobami (...) Nadal są przyjaciółmi i utrzymują kontakt (...) Oboje zakończyli wcześniej długotrwałe związki, więc mogli nie być gotowi" - pisze "The Sun".

Sonda
Czy Matty Cash zostanie gwiazdą reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze