Siatkówka, Conegliano, Serie A, liga włoska, Joanna Wołosz, Robin de Kruijf, Raphaela Folie

i

Autor: Instagram/asiawolosz14 Joanna Wołosz (z prawej) i jej koleżanki z Conegliano są w znakomitym nastroju po powrocie do Włoch

Joanna Wołosz wróciła do Italii pełna radości. Piękne siatkarki wykąpały się w jacuzzi

2020-07-13 12:33

Siatkówka wraca powoli do normalności, nie tylko w Polsce, która wyznaczyła nawet pewne trendy w Europie (to u nas odbyły się pierwsze mecze międzypaństwowe), ale także w najbardziej dotkniętym pandemią kraju w Europie, czyli we Włoszech. Do treningów wracają czołowe zespoły ligowe serie A panów i pań. Najlepsza polska rozgrywająca Joanna Wołosz z radości, że mogła znowu spotkać koleżanki z ligi włoskiej… wskoczyła z nimi do jacuzzi!

Przez trudne miesiące izolacji Wołosz i jej koleżanki z najlepszego włoskiego zespołu Imoco Volley Conegliano musiały zachowywać dystans społeczny i przebywać samotnie w mieszkaniach. Nudziły się niemiłosiernie, próbowały zachowywać formę sportową zajmując się ćwiczeniami fizycznymi. Nie zapominały o hobby, Polka na przykład zaczęła grać na organach elektronicznych.

Polskie siatkarki dwa razy wygrały z Czeszkami

W końcu nastąpił moment ponownego powitania. Wołosz i inne siatkarki Conegliano spotkały się wspólnie w radosnym nastroju, zapominając o obostrzeniach i bawiąc się kapitalnie w swoim gronie. Na fali tego entuzjazmu polska rozgrywająca, jej holenderska koleżanka środkowa Robin de Kruijf i Włoszka Raphaela Folie, postanowiły uczcić spotkanie wspólną kąpielą w dmuchanym jacuzzi.

Wilfredo Leon wrócił do Włoch. Ze Spały przeniósł się do Perugii

– Powrót do normalności nie będzie trwał krótko, zapowiada się to na długi proces, więc jakaś obawa na pewno jest. Raczej na pewno wznowimy rozgrywki bez kibiców, zresztą nie tylko we Włoszech. Samego powrotu na boisko czy do trenowania się nie obawiam. Wręcz przeciwnie, nie mogę się doczekać grania po tak długiej przerwie. Sezon został przecież zakończony, gdy miał się zacząć play-off i byłyśmy w półfinale Ligi Mistrzyń. Głód siatkówki jest ogromny – mówiła Wołosz w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze