Katarzyna Skowrońska

i

Autor: CEV Katarzyna Skowrońska

Wszystko pokazała!

Katarzyna Skowrońska pokazała, jak spędza weekend. Na stole postawiła kieliszek pełen złotego płynu, mamy zdjęcie

2023-02-19 19:09

Katarzyna Skowrońska postanowiła podzielić się bardzo ciekawą fotografią. Była gwiazda polskiej siatkówki postanowiła podzielić się zdjęciem, które dokładnie pokazuje, jak spędza weekend. Na zamieszczonej fotografii widzimy kieliszek pełen złocistego płynu. O takim życiu na sportowej emeryturze można tylko pomarzyć.

Katarzyna Skowrońska nie przestaje zadziwiać. Gwiazda polskiej siatkówki, która od kilku lat przebywa na sportowej emeryturze, pokazała jak wygląda jej niedziela. Na zdjęciu zamieszczonym na zdjęciu na mediach społecznościowych znalazło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć kieliszek, napelniony złotym płynem. Mamy zdjęcie!

Katarzyna Skowrońska zdradziła, jak wygląda jej weekend. Wszystko pokazała na mediach społecznościowych

Katarzyna Skowrońska, od czasu gdy skończyła grę w siatkówkę, poświęciała się wielu aktywnościom i o kilku z nich otwarcie informuje na swoich mediach społecznościowych. Na zdjęciach zamieszczanych przez byłą gwiazdę zobaczyć możemy, że w dużej mierze poświęciła się ona swoim hobby, jakim jest fotografia i trzeba przyznać, że jej zdjęcia są naprawdę dobre i zyskują uznanie wśród obserwujących. Na najnowszej publikacji, gwiazda pochwaliła się fotografią, na której w dużej mierze wyróżnia się kieliszek, napełniony złotym płynem. Jak widać, sportowa emerytura może być naprawdę udana! 

Katarzyna Skowrońska

i

Autor: instagram.com/kasiaskowronska17
Sonda
Czy podoba Ci się Katarzyna Skowrońska?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze