Siatkówka, Liga Narodów, Michał Kubiak

Autor: FIVB Michał Kubiak w akcji obronnej w meczu LN z Rosją

Brazylia zmiotła Polskę w Lidze Narodów. Mecz potrwał trzy sety, Biało-czerwoni bez sztycha

2021-06-11 22:50

To nie był dzień reprezentacji Polski. "Biało-czerwoni" w starciu na szczycie Ligi Narodów 2021 gładko ulegli Brazylii 0:3. Największe emocje przyniósł drugi set, ale ostatecznie wojnę nerwów lepiej zniósł zespół z Ameryki Południowej. Podopieczni selekcjonera Vitala Heynena zanotowali tym samym drugą porażkę w rozgrywkach w Rimini - po tej ze Słowenią - musząc jednocześnie ustąpić Brazylijczykom pozycji lidera.

Polska - Brazylia 0:3 (17:25, 26:28, 19:25)

Polska: Bednorz, Bieniek, Drzyzga, Kaczmarek, Kochanowski, Kubiak, Kurek, Leon, Łomacz, Nowakowski, Semeniuk, Śliwka, Wojtaszek, Zatorski

Brazylia: Borges, De Souza, Gualberto, Hidalgo, Hoss, Kavalkievicz, Kreling, Lucarelli, Mossa Rezende, Nascimento, Santos, Souza, Souza, Souza

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].