Poznajecie tego siatkarza? Dwukrotny mistrz świata na kwarantannie zmienił wizerunek

2020-11-15 20:51
Siatkówka, Paweł Zatorski, Zaksa Kęzierzyn, broda, kwarantanna
Autor: Twitter/PolskaSiatkowka Paweł Zatorski pokazał nowy wizerunek

Niedawno siatkarska Zaksa Kędzierzyn poinformowała, że testy koronawirusowe wykazały jedenaście zakażeń koronawirusem wśród członków zespołu. Drużyna została odizolowana i odesłana do domów na czas potrzebny do wyzdrowienia. Niedzielny mecz z Vervą w Warszawie został odwołany. Siatkarze Zaksy są jednak pod parą i nie mogą się doczekać powrotu. Przy okazji zmieniają nieco... wygląd.

Tak stało się w przypadku libero Zaksy i reprezentacji Polski, dwukrotnego mistrza świata Pawła Zatorskiego. Popularny Zator pokazał się publicznie na internetowym filmiku Polskiego Związku Piłki Siatkowej i niektórzy mogą mieć kłopoty z rozpoznaniem go. W izolacji zapuścił bowiem pokaźną brodę, a takiego go nie znaliśmy do tej pory. W krótkiej wypowiedzi wideo Zatorski usiał się więc... przedstawić. „Nawet jeśli mnie nie poznajecie, to ja, Paweł Zatorski. Mimo małych zmian w moim wizerunku (…) Zapraszam do obejrzenia rozmowy ze mną i pozdrawiam”.

Już jedenastu siatkarzy Zaksy Kędzierzyn ma koronawirusa

Najważniejsze, że nie brakuje Zatorskiemu dobrego humoru, mimo trudnej sytuacji i wkrótce Zaksa – jedyna obecnie drużyna PlusLigi wyłączona z gry z powodu koronawirusa – powróci do walki. Kędzierzynianie, przypomnijmy, i tak zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Po rozegraniu ośmiu spotkań mają na koncie osiem zwycięstw i jako jedyni w lidze są niepokonani.

Najnowsze