Siatkówka, Aluron Zawiercie, radość, siatkarze

i

Autor: CEV Siatkarze Aluronu Zawiercie po kolejnej akcji

Typy i kursy. Asseco Resovia wywiezie z Zawiercia komplet punktów? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-25 12:49

Aluron Warta Zawiercie – Asseco Resovia typy i kursy. Choć zarówno Aluron, jak i Resovia mają już w praktyce zapewniony awans do fazy play-off, sobotnie starcie tych drużyn zapowiada się bardzo interesująco. Chociażby z tego względu, że jeśli zakończą sezon na tych pozycjach, które zajmują obecnie to ponownie spotkają się w ćwierćfinałach! W pierwszym ligowym starciu tych drużyn górą byli zawiercianie, w Pucharze Polski lepsza okazała się jednak Resovia. Kto wg TOTALbet powinien tym razem sięgnąć po zwycięstwo? Aluron Warta Zawiercie – Asseco Resovia typy bukmacherskie.

Nie ma żadnych wątpliwości, że zespół z Zawiercia jest największą pozytywną niespodzianką obecnego sezonu Plus Ligi. Podopieczni Igora Kolakovicia na finiszu sezonu zasadniczego zajmują znakomite, czwarte miejsce i niejednokrotnie pokazali, że naprawdę potrafią grać w siatkówkę. Przekonały się o tym choćby Skra Bełchatów, Projekt Warszawa, Asseco Resovia czy mistrz Polski – Jastrzębski Węgiel. Każda z tych drużyn przynajmniej raz musiała bowiem uznać wyższość ekipy z Zawiercia. I choć klub ze Śląska jest już pewien gry w fazie play-off, sobotnie starcie z Resovią nie będzie wcale spotkaniem „o pietruszkę”. W przypadku zwycięstwa zawiercianie będą już bowiem pewni zajęcia czwartego miejsca na koniec fazy zasadniczej, co w teorii pozwoli im uniknąć w ćwierćfinale groźniejszego rywala. Niewykluczone zresztą, że los obie te ekipy skojarzy właśnie w rywalizacji o półfinał. Tak czy inaczej, TOTALbet przed sobotnim starciem wyżej ocenia szanse gospodarzy.

Jeśli chodzi o drużynę z Rzeszowa to tak naprawdę nie wiadomo, czego w sobotę można się po nich spodziewać. Zespół z Podkarpacia ma bowiem to do siebie, że jest niezwykle chimeryczny – potrafi znakomite mecze przeplatać fatalnymi. Bardzo mocno o sile rzeszowian przekonał się zresztą ich najbliższy rywal, który podczas lutowego starcia w Pucharze Polski jednego z setów przegrał do dziewięciu! Co więcej, Asseco Resovia dzięki punktowi zdobytemu w przegranym 2:3 meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zapewniła sobie awans do fazy play-off. Siatkarze z Hali Podpromie do sobotniej rywalizacji podejdą zatem na luzie, dzięki czemu mogą być w stanie pokazać pełnię swoich umiejętności. Pomimo tego faktu eksperci z TOTALbet większe szanse na zwycięstwo dają jednak Aluronowi Warcie Zawiercie. Za każdą złotówkę postawioną na triumf gospodarzy bukmacher płaci bowiem 1.70 zł, analogiczny zarobek w przypadku zwycięstwa gości z Rzeszowa wynosi natomiast 2.15 zł.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski w sezonie 2021/2022?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Zawiercie – 1.70                             Resovia – 2.15

  • Zawiercie wygra seta:

tak – 1.11                                         nie – 5.40

  • Resovia wygra seta:

tak – 1.18                                         nie – 4.10

  • Total – suma setów:

poniżej 3.5 – 2.65                           powyżej 3.5 – 1.40

poniżej 4.5 – 1.33                           powyżej 4.5 – 2.90

  • Liczba setów:

3 – 2.70                             

4 – 2.40                             

5 – 3.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Aluron Warta Zawiercie – Asseco Resovia znajduje się W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze