Aleksander Śliwka sylwetka

i

Autor: Cyfra Sport Aleksander Śliwka sylwetka

Ujawnili prawda o partnerce Aleksandra Śliwki! Ma rozdarte serce, wszystko przez jej rodzinę

2021-07-20 14:53

Aleksander Śliwka to nie tylko jeden z wiodących zawodników ZAKSY Kędzierzyn-Koźke, z którą w ubiegłym sezonie zdobył Ligę Mistrzów, ale również reprezentant Polski podczas Igrzysk Olimpijskim w Tokio. Siatkarz od kilku lat jest w związku z Joanną Gruszczyńską, która reprezentuje Biało-czerwonych w siatkówce plażowej. Okazuje się jednak, że niektóre mecze Aleksandra Śliwki są dla jego narzeczonej ważniejsze od innych. Wszystko za sprawą jej brata, który rywalizuje z ukochanym w lidze.

Reprezentacja Polski w siatkówkę ma w swoich szeregach wielu utalentowanych zawodników, którzy swoją postawą w ostatnich miesiącach zapracowali na to, aby trener Vital Heynen powołał ich na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, po udanej dla Biało-czerwonych Lidze Narodów. Wśród nich znajduje się Aleksander Śliwka, który na co dzień broni barwy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, z którą zdobył w ubiegłym sezonie Ligę Mistrzów. Siatkarz reprezentacji Polski może dodatkowo pochwalić się nie tylko rodzicami, który mają wiele wspólnego ze sportem, ale również partnerką, która co dzień gra w siatkówkę plażową. Jagoda Gruszczyńska, bo o niej oczywiście mowa, dopinguje swojego ukochanego podczas kolejnych meczów, jednak przychodzi taki moment w sezonie, gdy siatkarka ma rozdarte serce. Wszystko przez jej brata. 

Partnerka Aleksandra Śliwki ma rozdarte serce

Mało kto bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że Jędrzej Gruszczyński, brat Jagody również występuje w PlusLidze, od 2020 roku reprezentując barwy AZS-u Olsztyn. - Jagoda ma zawsze rozdarte serce, kiedy gramy przeciwko sobie - wyznał w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Aleksander Śliwka. Wcześniej Jędrzej Gruszczyński reprezentował również barwy Cuprum Lublin, czy AZS-u Politechniki Warszawskiej. Jak na razie, lepszym bilansem może pochwalić się jednak Aleksander Śliwka, który nie przegrał z drużyną brata swojej partnerki. 

Aleksander Śliwka wyjawił prawdę na temat swojego domu! Wszystko ciągnie się od lat, robi to cała rodzina

Poznajcie bliżej Aleksandra Śliwkę zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej

Przemysław Zamojski przed IO Tokio 2020
Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?
Najnowsze