Wydało się, jakim ojcem naprawdę jest Vital Heynen. Rodzinny sekret wyszedł na jaw

2021-09-20 19:58
Vital Heynen
Autor: Cyfra Sport Vital Heynen

Vital Heynen po mistrzostwach Europy w siatkówce pożegnał się z polskimi siatkarzami. Po wygranym spotkaniu o brązowy medal czempionatu publika zgotowała mu owację na stojąco. Belg nie mógł powstrzymać łez i nie jest tajemnicą, że biało-czerwoni kibice bardzo go polubili. Interesowali się również jego barwnym życiem prywatnym. Prawdziwą gratką jest więc historia, dzięki której dowiedzieliśmy się, jakim ojcem naprawdę jest Heynen.

Vital Heynen jest postacią niezwykle charyzmatyczną. Przez ostatnie lata udowadniał to jako selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski. Serca kibiców zdobył nie tylko niezaprzeczalnym warsztatem, lecz także swoją bezpośredniością. Belgijski fachowiec słynie również z poczucia humoru. Nawet w trudnych chwilach potrafi powiedzieć coś, co wywołuje uśmiech na twarzach. Te cechy pozwoliły mu również na właściwe wychowanie córek. Trójka dzieci trenera często pojawia się w jego mediach społecznościowych, a teraz przypomniano również historię sprzed lat, która pokazuje, jakim ojcem był i jest Vital Heynen.

Wilfredo Leon powiedział, co będzie robił na emeryturze. Wszystko obgadał z Heynenem, nie uwierzycie

Takim ojcem jest Vital Heynen. Rodzinne sekrety wyszły na jaw

Vital Heynen przez ostatnie lata pracy z biało-czerwoną kadrą siatkarską dał się poznać jako osoba niezwykle szczera. Podczas gdy wielu trenerów w rozmowach z mediami owija w bawełnę, Belg zawsze mówił otwarcie o czym myśli. Nieważne czy sprawa dotyczyła kwestii czysto sportowych, czy prywatnych. Do historii przeszedł już wywiad, który został udzielony przez Heynena "Przeglądowi Sportowemu". W rozmowie z tym dziennikiem zdradził kilka sekretów rodzinnego życia. Okazało się, że od zawsze wraz z żoną Veerle Heynen-Peeters przykładał wielką wagę do wychowania trzech córek.

Vital Heynen przypomniał w rozmowie historię sprzed lat, gdy jego dziecko upadło. Okazało się, że córka nie zrobiła tak jak większość dzieci, która po pomoc udaje się od razu do ukochanej mamy. Dziecko ruszyło od razu w kierunku taty. To pokazuje jak wielkim szacunkiem darzą siatkarskiego trenera również jego córki. W wywiadzie padło również stwierdzenie, że córki są zadowolone i mają jego... kartę kredytową.

Katarzyna Skowrońska z alkoholem w ręku! Nie była sama, musiała to uczcić

Vital Heynen odchodzi. Gdzie będzie pracował?

Po mistrzostwach Europy, które Polacy zakończyli z brązowymi medalami, Vital Heynen pożegnał się z biało-czerwonymi kibicami i podopiecznymi. W szatni polały się łzy, a ekipa współpracująca ze sobą od kilku lat była wyraźnie wzruszona. Niewykluczone jednak, że to nie będzie koniec przygody Heynena w Polsce. Niewykluczone bowiem, że Belg postara się o angaż w kobiecej reprezentacji naszego kraju. Ze stanowiskiem selekcjonera żeńskiej kadry niedawno pożegnał się Jacek Nawrocki. Na razie jednak nie ma informacji na temat ostatecznej decyzji w kwestii przyszłości belgijskiego szkoleniowca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze