Anna Kurek i Bartosz Kurek

i

Autor: Instagram/ bartkurek88 Anna Kurek i Bartosz Kurek

prawda wyszła na jaw

Żona Bartosza Kurka ujawniła całą prawdę! Tak naprawdę wygląda życie w Japonii, nie jest lekko

2022-10-06 18:39

Bartosz Kurek i jego żona Anna po zakończeniu mistrzostw świata oraz zasłużonym odpoczynku wrócili do Japonii, gdzie gwiazdor reprezentacji Polski spędzi kolejny sezon. Wielu fanów siatkarza mogło się zastanawiać, jak w zasadzie wygląda codzienne życie w "Kraju kwitnącej wiśni" i tu z pomocą przychodzi Anna Kurek, która pokazała, jak jest naprawdę. A lekko nie jest.

Przed Bartoszek Kurkiem kolejny sezon gry, który jak się okazało będzie jego trzecim z rzędu w barwach Wolf Dogs Nagoya. Po zakończeniu mistrzostw świata, a także odpoczynku po trudnym turnieju, Bartosz Kurek i jego żona Anna znów musieli odbyć wielogodzinną podróż, aby dostać się z powrotem do "Kraju kwitnącej wiśni". Niedługo po przylocie na miejsce żona gwiazdora reprezentacji Polski postanowiła pokazać, jak na co dzień wygląda życie w Japonii. 

Anna Kurek pokazała, jak na co dzień wygląda życie w Japonii. Nie jest lekko, żona siatkarza ujawniła prawdę

Internauci, którzy na co dzień śledzą profile Anny Kurek w mediach społecznościowych mogli przekonać się m.in. jak wygląda robienie zakupów w Japonii, a jak się okazuje, bardzo różni się ono od tego, do czego przywykliśmy w Polsce. Otóż np. każdy nabiał pakowany jest w w specjalny foliowy woreczek, w którym znajduje się również kostka lodu, aby produkt był zimny również w drodze do domu. To jednak nie wszystko, bo kolejne odkrycie nie było już tak przyjemne. 

Żona Bartosza Kurka ujawniła całą prawdę! Tak naprawdę wygląda życie w Japonii, nie jest lekko

Okazuje się, że ceny w japońskich sklepach również odstają od tych, które można zobaczyć na polskich półkach. Jednym z przykładów, który postanowiła pokazać Anna Kurek był winogron, za który zapłaciła równowartość 182 złotych. Żona siatkarza od razu zrobiła również w żartach test, aby sprawdzić, czy różni się on może smakiem, ze względu na swoją cenę. Jak nietrudno się domyślić, że różnił się. 

Zobaczcie, jak zmieniał się Bartosz Kurek, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy polski siatkarz?
Anna Kurek pokazała, jak żyje się w Japonii

i

Autor: Instagram/ grejmanka screen Anna Kurek pokazała, jak żyje się w Japonii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze