Żona Kurka wyjawiła prawdę o nietypowych problemach pary. Ciężko w to uwierzyć, jest trudno

2021-10-21 9:38
Bartszo Kurek, Anna Kurek
Autor: Instagram/grejmanka Bartszo Kurek i Anna Kurek

Bartosz Kurek nie miał zbyt wiele czasu na odpoczynek po ciężkim sezonie reprezentacyjnym. Niemal od razu musiał przenieść się do Japonii, gdzie występuje na co dzień. Wraz z nim w podróż na Daleki Wschód wybrała się oczywiście żona siatkarza, Anna Kurek. Ukochana atakującego chętnie dokumentuje, jak wygląda życie w Japonii. Okazuje się, że nie wszystko jest tam przystosowane dla wysokich osób.

Bartosz Kurek od wielu lat jest liderem polskiej kadry. Dzięki niemu biało-czerwoni niejednokrotnie wychodzili z poważnych opresji i "ciągnął" grę kadry. Również i podczas tego sezonu reprezentacyjnego widać było ogromną siłę uderzenia Kurka. Niestety zarówno on, jak i jego koledzy z zespołu nie mogli być zadowoleni zwłaszcza po jednym meczu.

Szczere wyznanie Antigi o pracy w reprezentacji Polski. Nie wszystkim się to spodoba

Takie problemy dotykają Kurka i jego żonę w Japonii. Ciężko uwierzyć

Mowa tu konkretnie o rywalizacji z Francją w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich. Polacy nie zdołali pokonać Trójkolorowych i znów pożegnali się nadziejami na olimpijski medal. Na podium stanęli natomiast podczas mistrzostw Europy, kiedy to zdobyli brąz. Sezon reprezentacyjny był więc bogaty w duże imprezy i mógł być dla wielu wyczerpujący.

Wilfredo Leon podjął ważną decyzję. Myślał o tym z żoną, pozostało mu pięć lat

Kurek nie miał jednak zbyt wiele czasu na odpoczynek, bo zaraz po mistrzostwach Europy udał się do Japonii, gdzie gra w klubie Wolf Dogs Nagoya. To kolejny sezon Kurka w Kraju Kwitnącej Wiśni i nie będzie nad wyrost stwierdzenie, że Japonia jest drugim domem dla siatkarza i jego żony. A Anna Kurek chętnie pokazuje, jak wygląda życie w tym kraju.

Żona Kurka szczerze o nietypowych problemach. To się nie mieści w głowie

Okazuje się, że para napotyka dość nietypowe problemy w niektórych miejscach. Te spowodowane są wzrostem i... zbyt niskimi drzwiami. Na jednym z wideo widać, jak Kurek musi się mocno schylać, aby nie uderzyć głową o górną część drzwi. Jedna z fanek zapytała o tę sytuację. - W Japonii są takie niskie drzwi? - czytamy na Instagramie. - Często musimy się schylać, a Bartek to już w ogóle ciągle chodzi zgarbiony - odpisała z przymrużeniem oka żona reprezentanta Polski.

Bartosz Kurek
Autor: Instagram/grejmanka Bartosz Kurek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze