Wilfredo Leon, Małgorzata Leon

i

Autor: Instagram/wilfredo_leon_official Wilfredo Leon, Małgorzata Leon

Przykra sytuacja

Żona Wilfredo Leona otrzymywała obrzydliwe wiadomości. O wszystkim opowiedziała, to nie do pomyślenia

2022-09-05 21:55

Polscy siatkarze walczą o obronę mistrzostwa świata na trwającym właśnie czempionacie. Niestety, podopiecznym Nikoli Grbicia nie może pomóc jedna z gwiazd kadry, Wilfredo Leon, który dopiero wraca do pełni dyspozycji po operacji kolana. Żona urodzonego na Kubie zawodnika, Małgorzata, opowiedziała w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem o okropnych wiadomościach, jakie zdarzało się jej otrzymywać.

Wilfredo Leon to jeden z ulubieńców polskich fanów. Niestety, świetny przyjmujący musiał pogodzić się z tym, że nie wystąpi przed swoją publicznością na trwających właśnie mistrzostwach świata, bowiem nie zdążył wrócić do pełnej dyspozycji po operacji. Mimo że 29-latek cieszy się w Polsce dużą popularnością, zdarzają się osoby, które są do niego wrogo nastawione, a z tego powodu cierpi również jego rodzina. Żona siatkarza, Małgorzata, w podcaście „W cieniu sportu” wyjawiła, że otrzymywała czasami obraźliwe, rasistowskie wiadomości. Jedną z nich pokazała prowadzącemu Łukaszowi Kadziewiczowi.

Gdy Bartosz Kurek usłyszał te słowa, pozostało mu jedno. Reakcja mówi wszystko, nagranie pojawiło się w sieci

Jakub Kochanowski o walce na śmierć i życie z Amerykanami

Żona Leona pokazała obrzydliwą wiadomość

O wszystkim żona polskiego siatkarza opowiedziała w programie „W cieniu sportu”, gdzie opowiadała właśnie o cieniach życia ze znanym sportowcem. Małgorzata Leon wyznała, że spotykała się z rasistowskimi wiadomości, a jedną z nich nawet pokazała Łukaszowi Kadziewiczowi prowadzącemu program. Jego treść była zbyt wulgarna, by przytoczyć ją na antenie.

Kamil Semeniuk surowo ocenił mecz z Tunezją! Przyjmujący reprezentacji Polski nie gryzł się w język, szczerze o koncentracji zespołu

 – Nie otrzymuję takich wiadomości zbyt często, więc jest to coś, co mnie zaskoczyło. Nie wiem, co się zadziało w głowie tej osoby. Może obudziła się rano, coś jej się nie spodobało, wyszukała mnie i po prostu wysłała taką wiadomość na "dobry początek dnia". Nawet nie wiadomo do końca, jak na coś takiego zareagować – stwierdziła żona Wilfredo Leona.

Zobacz, jak zmieniał się Bartosz Kurek. Kliknij w galerię poniżej:

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?

Mundial coraz bliżej! Kto wygra?

Włącz podcast i poznaj faworytów!

Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Najnowsze