89-letnia legenda F1 znowu zostanie ojcem! Jego o 47 lat młodsza żona jest w ciąży

2020-04-02 16:40 DaO
Bernie Ecclestone
Autor: East News Bernie Ecclestone

Świat Formuły 1, jak wiele innych dziedzin życia, został zatrzymany przez pandemię koronawirusa. Nie oznacza to jednak, że wokół królowej sportów motorowych nic się nie dzieje. Bardzo dobre informacje przekazały niemieckie media. Według ich doniesień 89-letni, były prezes F1, Bernie Ecclestone i jego żona Fabiana spodziewają się potomka.

Bernie Ecclestone fanom Formuły 1 jest doskonale znany. Brytyjski przedsiębiorca przez wiele lat był głową królowej sportów motorowych i stał na jej czele. Funkcję prezesa przestał pełnić w 2017 roku, ale nadal pozostaje obecny w życiu F1 i często zabiera głos dotyczący kierowców, czy zespołów. Okazuje się, że wiele zmian czeka go w życiu prywatnym.

Marzenie Roberta Kubicy się opóźni?! FATALNE wieści w sprawie jego startów

Jak donosi niemiecki portal sport1.de 89-latek ponownie zostanie tatą. Według niemieckich dziennikarzy żona Ecclestona, Fabiana jest w zaawansowanej ciąży i termin porodu został wyznaczony na lipiec. 41-letnia Fabiana to trzecia małżonka Ecclestona. Ślub wzięli potajemnie przed ośmioma laty. Para poznała się na Grand Prix Brazylii w 2009 roku i wówczas zaczął się ich romans.

Legendarna marka wraca do Formuły 1! W tle GRUBE MILIONY

I to właśnie w Kraju Kawy przebywa obecnie małżeństwo. Ecclestone ma już trzy córki oraz pięcioro wnucząt. Na razie nie wiadomo, czy 89-latek doczeka się pierwszego syna, czy czwartej córki, bo dziennikarze nie zdradzili płci dziecka. Ecclestone obecnie zajmuje się dopilnowaniem spraw związanych z plantacją kawy, którą nabył kilka lat temu w okolicach Sao Paulo.

Najnowsze