Po tym, co zrobił Max Verstappen, jego ojciec nie mógł się pohamować. Bił pięściami bez opamiętania

2021-12-05 10:51
Max Verstappen
Autor: Instagram Max Verstappen

Max Verstappen i Lewis Hamilton w sezonie 2021 toczą niezwykle zaciętą walkę o mistrzostwo świata Formuły 1. W kwalifikacjach go GP Arabii Saudyjskiej obaj nie chcieli odpuścić i do ostatniej sekundy zamierzali dawać z siebie wszystko. Ta presja wyjątkowo zaszkodziła młodemu Holendrowi. W ostatnim momencie Verstappen uderzył w barierki, na co bardzo żywiołowo zareagował jego ojciec - Jon Verstappen.

To, co się dzieje w tym sezonie Formuły 1, przechodzi najśmielsze oczekiwania kibiców. Max Verstappen i Lewis Hamilton toczą zacięty bój o tytuł mistrza świata, a do zakończenia zmagań pozostały już tylko dwa wyścigi. Przed GP Arabii Saudyjskiej, na nowym torze w kalendarzu F1, obejrzeliśmy pasjonujące kwalifikacje. W trzeciej sesji na prowadzeniu był Lewis Hamilton. Ostatni przejazd Maxa Verstappena sprawił jednak, że zarówno w ekipie Mercedesa, jak i Red Bulla wszyscy wstrzymali oddech. Holender był na najlepszej drodze, by pokonać Brytyjczyka i w niedzielę ruszyć do wyścigu z pierwszego pola. Wszystko jednak poszło na marne w samej końcówce okrążenia.

Gwiazdor Formuły 1 wyznał prawdę o swojej chorobie. Nie mógł tego dłużej ukrywać

Kraksa Maxa Verstappena. Ojciec był wściekły

Gdy w garażu Red Bulla powoli zaczynała się feta, doszło do sytuacji, która całkowicie zmieniła humory zainteresowanych końcowym sukcesem Verstappena. Holender przyblokował przednie koło. W tym momencie wszyscy uświadomili sobie, że sukces nie nadejdzie. Tym bardziej, że po chwili od błędu bolid lidera klasyfikacji kierowców w sezonie 2021 uderzył w barierki. Ostatecznie Verstappen uplasował się w kwalifikacjach na trzeciej pozycji, a najszybszy był jego główny rywal - Hamilton. Kamery pokazały reakcję ojca kierowcy Red Bulla i była ona bardzo żywiołowa.

W fabryce zespołu Formuły 1 doszło do pożaru! Interweniowała straż pożarna

Jon Verstappen walił pięściami w stół, gdy zobaczył co zrobił syn

Ojciec Maxa Verstappena, Jon Verstappen, jest jednym z największych kibiców syna. Rodzic pojawia się niemal na każdym wyścigu z udziałem utalentowanego kierowcy i daje mu pełne wsparcie. Jednak po tym, co zobaczył w kwalifikacjach do GP Arabii Saudyjskiej, kompletnie puściły mu nerwy. Na nagraniu widać, jak z wściekłością uderza pięściami w stół. Można być pewnym, że przed wyścigiem zadba o właściwą motywacje dla syna, który ma w tym sezonie wielką szansę na ogromny sukces w mistrzostwach świata F1.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze