Obcy mężczyzna szczypał Artura Szpilkę. Mocna reakcja: "Ja pie****ę, co ty k***a?!"

2021-01-19 13:21 maszrum
Artur Szpilka
Autor: Instagram / Artur Szpilka Artur Szpilka

Takiego materiału wideo już dawno nie widzieliśmy! Artur Szpilka słynie ze swoich mocnych reakcji, ale tym razem przeszedł samego siebie. Gdy obcy mężczyzna uszczypnął go delikatnie w rękę, "Szpila" nie mógł utrzymać nerwów na wodzy. Po kilku sekundach nie potrafił wydusić z siebie niemal niczego innego niż przekleństwa. Co wprawiło go w taki nastrój? Wszystko wyjaśniło nagranie wideo z sytuacji. Okazało się, że mężczyzna był... prawdziwym magikiem!

Artur Szpilka uwielbia nowe doświadczenia. Wraz z ukochaną Kamilą Wybrańczyk, której najlepsze zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii, kocha podróżować i przeżywać kolejne przygody. Czasami jednak pięściarzowi ciężko zrozumieć pewne rzeczy. Tak było w przypadku spotkania z tajemniczym mężczyzną, który okazał się być magikiem. Postanowił on wykonać przy "Szpili" niesamowity pokaz. Sportowiec nie miał słów w gardle, by opisać swoje przeżycia po tym, co zobaczył. Jedyne, co był w stanie z siebie wykrztusić to przekleństwa. Wystarczyło jedno uszczypnięcie i delikatny kontakt, by zazwyczaj wygadany Artur Szpilka nie był w stanie pojąć jak doszło do tego, co ukazało się jego oczom i w sumie ciężko się temu dziwić!

Zobacz: Narzeczona Szpilki odsłoniła PUPĘ i wszystko pokazała! To prawdziwe dzieło sztuki, ale OGROM!

Artur Szpilka na Instagramie. Magik wprawił go w osłupienie

Artur Szpilka nie mógł wyjść z podziwu po krótkim pokazie, jaki zafundował mu ubrany na czarno magik. Całą relację ze sztuczek "Szpila" opublikował na InstaStories i oglądając te materiały ciężko poznać sekret tych czarodziejskich tricków. Tymczasem Artur Szpilka był na tyle zagubiony, że postanowił nie hamować się w kontekście wypowiadanych słów.

- Uszczypnę cię - powiedział magik po czym delikatnie dotknął dłoni "Szpili".

- Ja pi****ę, co ty k***a?! - odpowiedział po chwili Artur Szpilka, gdy okazało się, że mężczyzna wykonał bezbłędnie magiczną sztuczkę.

Artur Szpilka pod wrażeniem magii. Niesamowite wideo na Instagramie

Ta sztuka iluzji najwyraźniej przypadła do gustu Arturowi Szpilce, bo chętnie podzielił się tym wszystkim z fanami. Trzeba zauważyć, że w ostatnim czasie "Szpila" często pokazuje prywatne sceny ze swojego życia na Instagramie.

Materiały wideo z udziałem tajemniczego magika obejrzały już tysiące obserwujących pięściarza. To jeszcze nie koniec. Z pewnością tak wykonany trick przysporzy mu więcej popularności, a jednym z fanów talentu zostanie sam Artur Szpilka.

Zobacz: Artur Szpilka nagrał jak siedzi na sedesie. Nie był sam, INTYMNE sceny w łazience

Artur Szpilka, choć ostatnio w ringu pojawia się coraz rzadziej, to cieszy się niesłabnącą popularnością w kraju. Pięściarz z Wieliczki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce. Jego konto na Instagramie śledzi na bieżąco ponad 200 tysięcy użytkowników.

Sprawdź: Powrót Artura Szpilki! Polsko-polski hit coraz bliżej. MEGAEMOCJE

Artur Szpilka z magikiem
Autor: Instagram / artur_szpilka Artur Szpilka z magikiem
Narzeczona Artura Szpilki. Najseksowniejsze ujęcia
Najnowsze