Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka wzniósł się na wyżyny romantyzmu! Wiele kobiet oddałoby wszystko za taki gest

2021-09-28 12:09

Artur Szpilka niejednokrotnie udowadniał już swoim fanom przez swoje profile w mediach społecznościowych, że rodzina jest dla niego bardzo ważna. Pięściarz od wielu lat tworzy udany związek ze swoją narzeczoną, Kamilą Wybrańczyk i teraz po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że ogień ich miłości wciąż płonie w najlepsze. Przy okazji 35. urodzin wybranki swojego serca, "Szpila" zdecydował się na romantyczny gest, za który niejedna kobieta wiele by oddała.

Internauci oraz fani Artura Szpilki doskonale wiedzą, że w życiu pięściarza najważniejszy jest oczywiście boks, a zaraz po nim rodzina i najbliżsi. "Szpila" od ponad dziesięciu lat spędza swoje życie u boku Kamili Wybrańczyk, która wspiera swojego ukochanego nie tylko podczas kolejnych treningów i gal, ale również po porażkach, gdy pięściarz nie może dojść do siebie. Internauci niejednokrotnie mieli już okazję przekonać się, jak bardzo Artur Szpilka jest za to wdzięczy swojej narzeczonej, co widać m.in. na profilach pięściarza w jego mediach społecznościowych, gdzie często zamieszcza posty i relacje ze swoją wybranką. Podczas specjalnego wydarzenia, jakim były kolejne, 35. urodziny Kamili Wybrańczyk, Artur Szpilka zdecydował się na romantyczny gest, a całością podzielił się na swoim Instagramie. Za taką pobudkę, wiele kobiet dałoby się pokroić. 

Zapytali Błachowicza o alkohol i... Takiej odpowiedzi mistrza UFC internauta nie mógł się spodziewać

Pięściarz nie mógł odmówić sobie przyjemności złożenia swojej narzeczonej życzeń zaraz po tym, jak ta obudzi się w swoje okrągłe, 35. urodziny, więc aby mieć pewność, że tak właśnie będzie... postanowił sam ją obudzić. Sposób, w jaki to zrobił sprawia jednak, że wielu fankom pięściarza i Kamili Wybrańczyk serce mogło się rozpuścić od stężenia słodkości. Na tak romantyczny gest stać tylko nielicznych. 

Krzysztof Radzikowski zgaszony przez Dominika Abusa na wizji! Gwiazdor Gogglebox TTV nie miał litości dla przyjaciela

Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się narzeczona Artura Szpilki, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

W tym szczególnym dniu, Artur Szpilka postanowił obudzić wybrankę swojego serca piosenką. Nie byle jaką oczywiście, a śpiewana przez Ryszarda Rynkowskiego "Dziś są Twoje urodziny". Oczywiście pięściarz nie pozwolił, aby tylko śpiew Rynkowskiego obudził Kamilę Wybrańczyk, więc postanowił śpiewać razem z nim. Przy okazji całą sytuację uwiecznił w relacji na swoim Instagramie, dodając naklejki wyrażające jego miłość do narzeczonej, która przewracała się z boku na bok słuchając, jak Artur Szpilka i Ryszard Rynkowski śpiewają jej w urodzinowy poranek. 

Artur Szpilka skomentował walkę Joshua - Usyk! Teraz czeka na starcie Jokera z Batmanem! [TYLKO U NAS]

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Adamek - Szpilka w KSW?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze