Trener znokautował boksera w ringu

i

Autor: YouTube

Boks: Chciał odgryźć ucho przeciwnikowi, dostał cios od... jego trenera! [WIDEO]

2016-04-11 16:42

W miniony piątek w Monachium odbyła się gala bokserska, podczas której widzowie mogli oglądać m.in. walkę Astrita Klimenty i Andreja Pesicia. Pierwszy z nich postanowił jednak zastosować zagrywkę w stylu Mike'a Tysona i ugryźć rywala w ucho. Na to zareagował jednak trener tego drugiego. Wparował bowiem na ring i huknął krewkiego Austriaka lewym sierpowym w szczękę. Było blisko nokautu!

Mike Tyson w trakcie swojej wieloletniej kariery pokazał sporo sztuczek i znakomitych akcji bokserskich, ale odgryzienie ucha Evanderowi Holyfieldowi w 1997 roku z pewnością nie należy do jednej z nich. Niestety właśnie to zachowanie podczas gali w Monachium postanowił powtórzyć austriacki pięściarz Astrit Klimenta. Gdy walka nie układała się po jego myśli, zbliżył się do rywala i zaatakował go zębami!

Henryk Średnicki NIE ŻYJE. Nasz jedyny mistrz świata w boksie amatorskim

Mimo to Pesić się nie dał, a sędzia przerwał pojedynek. Nie skończyło się jednak tylko na tym. Z narożnika serbskiego pięściarza na ring wskoczył jego trener i ruszył z pretensjami do Klimenty. Nadział się jednak na sierpowy Austriaka, któremu najwyraźniej nie chciało się słuchać narzekań.

Pech chciał, że tym trenerem okazał się Aleksander Petković, były zawodnik wagi junior ciężkiej i ciężkiej, który odniósł na zawodowym ringu 50 zwycięstw. Nie pozostał dłużny Klimencie i sam huknął go lewym sierpowym w szczękę, a Austriak aż zachwiał się na nogach. Gdyby nie jego sztab trenerski, wówczas z pewnością wylądowałby na deskach. A Petković pokazał, że mimo 35 lat na karku i zakończonej kariery siły ciosu wciąż mógłby mu pozazdrościć niejeden pięściarz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze