Dariusz Snarski

i

Autor: inf. prasowa Dariusz Snarski (drugi z prawej)

Białystok Chorten Boxing Show VI

Dariusz Snarski: Staram się dotrzymywać kroku na treningach

2022-08-10 18:51

3 września odbędzie się gala Białystok Chorten Boxing Show VI. Jej organizatorem jest Dariusz Snarski, Olimpijczyk z Barcelony, dziś szef grupy Chorten Boxing Production. - Na treningach biegowych staram się dotrzymywać kroku chłopakom – mówi 53-letni promotor, który utrzymuje się w dobrej formie fizycznej. Transmisja z gali w kanałach sportowych Polsatu.

- Kogo zobaczą kibice podczas zbliżającej się gali w stolicy Podlasia?

- Zapraszam do hali lodowiska BOSiR, ul. 11 Listopada 28 oraz przed telewizory na kilka walk, które w mojej opinii powinny dostarczyć dużą dawkę sportowych emocji. W pojedynku wieczoru, którego stawką jest pas Międzynarodowego Mistrza Rzeczpospolitej Polski wagi super średniej, Przemysław "Smile" Gorgoń (15-9-1, 6 ko) spotka się z Holendrem Gino Kantersem (9-4-2, 4 ko). Natomiast w co-main event utalentowany Krzysztof Warekso (2-0-1, 1 ko) zmierzy się w rewanżowym pojedynku, tym razem 6-rundowym w kategorii średniej, z doświadczonym Piotrem Bisiem (6-1-1, 1 ko). W maju sędziowie nie wskazali zwycięzcy – ogłosili remis.

- Jak Pan ocenia szanse pięściarzy Chorten Boxing Production – Przemysława Gorgonia i Krzysztofa Warekso?

- Niewątpliwie Przemka czeka trudny pojedynek. Jednakże dobrze przygotowany Gorgoń jest w stanie rozstrzygnąć walkę na swoją korzyść. Z kolei Krzysiek Warekso na pierwszy pojedynek z Bisiem zbijał wagę, co kosztowało go dużo zdrowia. Jestem przekonany, że teraz nie powinien pozostawić złudzeń sędziom co do werdyktu.

- Kto jeszcze wystąpi na gali w Białymstoku?

- Ciekawie zapowiada się starcie Bartosza "Kudłatego" Głowackiego (5-9-1, 4 ko) z Piotrem Szmajdą ( 5-1-0 3 ko). Ponadto w ringu obejrzymy młodych i głodnych sukcesu zawodników z Białegostoku, jak Andrzej Nowiczenko (1-0), Tobiasz Dudź i Tadeusz Podborowski.

Tak mieszka Dariusz Michalczewski "Tiger" żyje jak król, te oszałamiające zdjęcia zobaczysz tylko u nas!

Artur Szpilka u Kostyry. Pojednanie, depresja, wiara.

- W mediach społecznościowych można obejrzeć zdjęcia, na których trener-promotor Dariusz Snarski biega razem ze swoimi zawodnikami na treningu w miejscowości Ogrodniczki w gminie Supraśl.

- Wspólnie pracujemy podczas sparingów zadaniowych, ale i biegamy i po płaskim, i pagórkowatym terenie, gdzie nie brakuje trudnych podbiegów. Mierzę czas i tętno zawodnikom, np. w biegach sprinterskich. Po analizie odpowiednio dobieramy obciążenia treningowe na sali. Jestem bardzo zadowolony z ich zaangażowania, na co dzień pracują zawodowo, a w godzinach popołudniowych czy wieczornych potrafią się zmobilizować i przyjść na ciężki trening. Lubię pracować z tak charakternymi bokserami.

- Świetnym pomysłem okazała się promocja zawodników i gali w Choroszczy.

- W minioną niedzielę gościliśmy na Jarmarku Dominikańskim w mieście Choroszcz w powiecie białostockim. Zawodnicy mieli okazję zaprezentować się kibicom, dużym zainteresowaniem cieszyły się sparingi pokazowe. Jako team przedstawiliśmy nasz 46 event - Białystok Chorten Boxing Show VI. Krok po kroku zmierzamy do 50 imprezy. Promujemy na skalę ogólnopolską Białystok, okolice i cały region.

- Kto włączył się w organizację zbliżającej się gali bokserskiej?

- Głównym Partnerem jest Miasto Białystok, Honorowy Patronat objął Prezydenta Białegostoku. Partnerem Tytularnym jest Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten, Partnerem Strategicznym Województwo Podlaskie, a Medialnym Polsat Sport. Bilety dostępne już są na eventim.pl w cenie od 30 złotych.

- Kto przyjdzie 3 września do Białegostoku?

- Gośćmi specjalnymi są Dariusz "Tygrys" Michalczewski, Albert "Dragon" Sosnowski i Zenek Martyniuk ze swoim zespołem Akcent.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk pokazał, jak spędza czas z rodziną. Wymowne zdjęcie z wakacji

Najnowsze