Denzel Washington zagra Tysona Fury'ego? Kolejny szalony pomysł Króla Cyganów

2020-05-28 14:41 MF
Tyson Fury, Denzel Washington
Autor: PAP, ONS Tyson Fury, Denzel Washington

Bokserski mistrz świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury (32 l., 30-0, 21 k.o.) znów zaskoczył! "Król Cyganów" zdradził, że odezwali się do niego przedstawiciele świata kina, którzy chcieliby nakręcić film o jego życiu. Brytyjski pięściarz zdradził, że marzy o tym, by zagrał go... Denzel Washington.

- Rozmawiam z kilkoma reżyserami z Hollywood. Zapytali, kto mógłby mnie zagrać. Odpowiedziałem, że oczywiście... Denzel Washington, a wszyscy się z tego śmiali - powiedział Fury w rozmowie z BT Sport. Film ma nosić nazwę "The Tyson Fury Life Story", a scenariusz jest już w zasadzie gotowy, bo na początku tego roku sportowiec wydał wstrząsającą biografię, w której m.in. opisywał, że miał myśli samobójcze.

Grzegorz Proksa ujawnia PATOLOGIE w polskim boksie. „Nie ma szans na sukces”

Dla brytyjskiego pięściarza najwyraźniej nie jest przeszkodą fakt, że słynny aktor jest ciemnoskóry i ma 65 lat: - Potrafi zagrać każdego. Pytanie, jak poradzi sobie z zachrypniętym głosem? Może trzeba będzie go uderzyć w krtań? - żartował Fury.

Środowisko pięściarskie apeluje do Łukasza Szumowskiego: Ministrze, pozwól walczyć młodym bokserom!

Czempion WBC nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio zdradził nawet, że otrzymał propozycję stoczenia pokazowego pojedynku z... Mikiem Tysonem. - Dostałem telefon, że mam szansę na walkę z Mikiem Tysonem. Zapytali mnie: "Czy chciałbyś walczyć z Mike'iem Tysonem w walce pokazowej?". Odpowiedziałem: "Pewnie, że chce!" - przekonywał Fury, który ostatni pojedynek stoczył w lutym w Las Vegas, gdzie znokautował w 7. rundzie Deontaya Wildera i odebrał mu pas WBC wagi ciężkiej.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 27 V (gość: Bodnar, Girzyński, Matczak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze