Krzysztof Diablo Włodarczyk, Vadym Novopashyn

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express

"Diablo" jeszcze zawalczy o mistrzostwo świata? "Jest mi w stanie to załatwić"

2021-11-04 19:36

Po niespełna czterech miesiącach przerwy w sobotę ponownie w ringu zobaczymy Krzysztofa Włodarczyka (40 l.). „Diablo” na gali Challenger's Boxing Night by GiA 3 w Nowym Sączu zmierzy się z Maximilianem Jorgem Gomezem. - Jak ktoś raz wyjdzie na ring, uzależnia się od tej adrenaliny na zawsze – powiedział nam Włodarczyk.

Były mistrz świata po przygodach z prawem powrócił między liny w lipcu, pokonując w Suwałkach na punkty Ukraińca Wadyma Nowopaszyna. W Nowym Sączu rywal również nie powinien mu sprawić większych problemów. „Diablo” jak zwykle wyjdzie do ringu w rytm legendarnego „Thunderstruck” grupy AC/DC.

Szymon Kołecki trafi do… FAME MMA?! Szokująca propozycja, nie zgadniecie, z kim miałby walczyć

– Jak poleciał ten utwór w Suwałkach, to na całym ciele pojawiły się ciary. Od razu przypomniały mi się te wszystkie piękne chwile, których w karierze nie brakowało. Trochę się tego zebrało. Boks to jest całe moje życie. Jak ktoś raz wyjdzie na ring, uzależnia się od tej adrenaliny na zawsze – powiedział nam Włodarczyk.

"Diablo" przed walką na Challenger's Boxing Night by GiA 3:

Argentyński rywal ma być tylko kolejną przeszkodą w drodze do następnej walki o dużą stawkę. „Diablo” chciałby zwieńczyć karierę pojedynkiem o pas.

– Wiem, że są pewne zawirowania z komisjami sankcjonującymi gale w Polsce, ale pierwszym celem jest mistrzostwo Europy. Chcę tego pasa bardzo i wierzę, że zawiśnie na moich biodrach. A co dalej? Jak już będę miał pas mistrza Europy, to pewnie nadarzy się okazja do walki o pas mistrza świata. Kto jak kto, ale Andrzej Wasilewski (promotor Włodarczyka – red.) jest mi w stanie załatwić jeszcze taki pojedynek – zakończył Włodarczyk.

Trener Jana Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC na gali 267 | Andrzej Kostyra

Bilety na galę Challenger's Boxing Night by GiA 3 w Nowym Sączu do kupienia na stronie www.ebilet.pl! Gala w Nowym Sączu w sobotę od 20:00 w TVP Sport!

121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra
Sonda
Będziesz oglądał galę Challenger's Boxing Night by GiA 3?
Najnowsze