"Diablo" jeszcze zawalczy o mistrzostwo świata? "Jest mi w stanie to załatwić"

2021-11-04 19:36
Krzysztof Diablo Włodarczyk, Vadym Novopashyn
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Po niespełna czterech miesiącach przerwy w sobotę ponownie w ringu zobaczymy Krzysztofa Włodarczyka (40 l.). „Diablo” na gali Challenger's Boxing Night by GiA 3 w Nowym Sączu zmierzy się z Maximilianem Jorgem Gomezem. - Jak ktoś raz wyjdzie na ring, uzależnia się od tej adrenaliny na zawsze – powiedział nam Włodarczyk.

Były mistrz świata po przygodach z prawem powrócił między liny w lipcu, pokonując w Suwałkach na punkty Ukraińca Wadyma Nowopaszyna. W Nowym Sączu rywal również nie powinien mu sprawić większych problemów. „Diablo” jak zwykle wyjdzie do ringu w rytm legendarnego „Thunderstruck” grupy AC/DC.

Szymon Kołecki trafi do… FAME MMA?! Szokująca propozycja, nie zgadniecie, z kim miałby walczyć

– Jak poleciał ten utwór w Suwałkach, to na całym ciele pojawiły się ciary. Od razu przypomniały mi się te wszystkie piękne chwile, których w karierze nie brakowało. Trochę się tego zebrało. Boks to jest całe moje życie. Jak ktoś raz wyjdzie na ring, uzależnia się od tej adrenaliny na zawsze – powiedział nam Włodarczyk.

"Diablo" przed walką na Challenger's Boxing Night by GiA 3:

Argentyński rywal ma być tylko kolejną przeszkodą w drodze do następnej walki o dużą stawkę. „Diablo” chciałby zwieńczyć karierę pojedynkiem o pas.

– Wiem, że są pewne zawirowania z komisjami sankcjonującymi gale w Polsce, ale pierwszym celem jest mistrzostwo Europy. Chcę tego pasa bardzo i wierzę, że zawiśnie na moich biodrach. A co dalej? Jak już będę miał pas mistrza Europy, to pewnie nadarzy się okazja do walki o pas mistrza świata. Kto jak kto, ale Andrzej Wasilewski (promotor Włodarczyka – red.) jest mi w stanie załatwić jeszcze taki pojedynek – zakończył Włodarczyk.

Trener Jana Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC na gali 267 | Andrzej Kostyra

Bilety na galę Challenger's Boxing Night by GiA 3 w Nowym Sączu do kupienia na stronie www.ebilet.pl! Gala w Nowym Sączu w sobotę od 20:00 w TVP Sport!

121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra
Sonda
Będziesz oglądał galę Challenger's Boxing Night by GiA 3?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze