Don Diego vs Vasyl

i

Autor: GROMDA Don Diego vs Vasyl

Kubiszyn wygrywa z Halychem

Don Diego wciąż niepokonany na GROMDZIE! Mateusz Kubiszyn pokonał Vasyla Halycha i zawalczy o pas!

2022-09-02 23:44

Walka Mateusza „Don Diego” Kubiszyna z Vasylem „Vasylem” Halychem rozgrzewała fanów GROMDY już od dłuższego czasu. Kubiszyn do tej pory był niepokonany na GROMDZIE, a Vasyl w bardzo krwawym pojedynku pokonał inną wielką gwiazdę tego organizacji, Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. W starciu na GROMDA 10 między Kubiszynem a Halychem lepszy okazał się „Don Diego”, chociaż droga do zwycięstwa okupiona była krwią i ogromnym wysiłkiem.

Walki na gołe pięści budzą coraz więcej emocji, a GROMDA buduje coraz większą renomę. Najlepsi zawodnicy najpierw rywalizowali w turniejach, a później zwycięzcy poszczególnych turniejów mierzyli się między sobą. To stworzyło niejako kolejny, wielki turniej GROMDA, który niedługo będzie miał swój finał, a pierwszym z półfinałów było starcie Mateusz „Don Diego” Kubiszyna z Vasylem „Vasylem” Halychem.

Gleba wygrywa turniej GROMDA 10! Chce dopaść Don Diego, pierwszy krok zrobiony

Don Diego rozbija Halycha, wielki finał coraz bliżej

Kubiszyn w swojej przygodzie z GROMDĄ najpierw wygrał turniej GROMDA 2, a potem rozprawił się ze zwycięzcą pierwszego turnieju, Krystianem „Tysonem” Kuźmą. Później zmierzył się jeszcze w jednym super fighcie z Pawłem „Bykiem” Strzelczykiem, z którym wygrał po kontuzji rywala. Vasyl z kolei poznał już smak porażki na GROMDZIE, ponieważ odpadł w półfinale pierwszego turnieju. Wygrał jednak turniej numer 3, a potem pokonał ulubieńca GROMDY, zwycięzcę 4. turnieju, Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego.

Don Diego rozbił Vasyla w walce wieczoru! Gleba triumfatorem turnieju GROMDA 10

Balboa po zwycięstwie na gali GROMDA 9

Teraz obaj zmierzyli się ze sobą w półfinale o pas mistrza GROMDY. Obaj zaczęli bardzo mocno, ale aktywniejszy był Don Diego, natomiast Vasyl czekał na kontry. Później Kubiszyn nieco zwolnił tempo i postawił na celność. Wydawało się, że to on kontroluje przebieg starcia, jednak w kolejnych rundach coraz celniej kontrował Halych, a Kubiszyn nie potrafił go naruszyć. W piątej, nielimitowanej rundzie Halych polował na cios kończący, a Don Diego wyglądał na kogoś, kto nie ma pomysłu na to, co dalej. Pod sam koniec to Vasyl zaczął mieć wielkie problemy, a Kubiszyn, który przetrwał poprzednie problemy, coraz mocniej sprowadzał rywala do ziemi. Ostatecznie trener poddał Halycha, który już trzeci raz znalazł się na deskach po niemal 9 minutach piątej rundy.

Sonda
Czy lubisz walki na gołe pięści?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze