Gromda 9

i

Autor: Gromda 9

"Balboa" zwycięża pas federacji Gromda! "Goat" lepszy od "Mario"! Wielkie emocje na Gromda 9!

2022-06-11 0:06

Byliśmy świadkami wielkich emocji w Gromda 9! Za nami wspaniała walka i rozstrzygnięcie pojedynku o pas mistrzowski federacji "Gromda". Okazało się, że w walce wieczoru lepszy okazał się Bartłomiej „Balboa” Domalik, który pokonał Marka „The Hand of” Godbeera. W walce mistrzów federacji Gromda klasę pokazał Łukasz „Goat” Parobiec, który pokonał Mariusza „Mario” Kruczka!

Gromda 9 zakończona! Byliśmy świadkami wielkich emocji! 

Trzeba przyznać, że za nami wielkie emocje i bardzo krwawe i emocjonujące pojedynki! Działacze Gromdy reklamowali dziewiątą edycję wydarzenia jako wielkie święto walk na pięści i ze swoich obietnic wywiązali się wzorcowo! Byliśmy świadkami naprawdę świetnych walk turniejowych, w których ostatecznie triumfował "Reksio" po niezwykle zaciętej bitce z "Armanem". Amirjan przyjął wielką ilość ciosów i nie chciał poddawać pojedynku, jednak zrobił to za niego narożnik, rzucając ręcznik na matę, widząc, że zawodnik nie ma szans ze świetnie dysponowanym Rekowskim. 

W pierwszej walce wieczoru zmierzyli się ze sobą Łukasz „Goat” Parobiec i Mariusz „Mario” Kruczek i był to pojedynek potwierdzający wielki charakter obydwu panów. Mimo że "Goat" kończył pierwszą rundę z podbitym okiem i ze złamanym nosem, dał radę zgotować prawdziwą kanonadę ciosów Kruczkowi, który uszkodził sobie w trakcie starcia nogę. Panowie przez długi czas trzymali pojedynek mimo bardzo ciężkich ran i ostatecznie to "Goat" zakończył walkę z przeciwnikiem, który miał już dość duże problemy, aby ustać na nogach.

W ostatniej walce o pas "Balboa" Domalik zmierzył się z Markiem „The Hand of” Godbeerem i na początku wydawało się, że to Brytyjczyk uzyskuje przewagę, zasypując Polaka bardzo ciężkimi uderzeniami na twarz. Polak nie był mu dłużny i odpłacał się tym samym, co poskutkowało w drugiej rundzie, w której Polak zadał ostateczny cios. 

GROMDA 9: WYNIKI:

 • Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Mark „The Hand of” Godbeer – walka o pas mistrzowski  GROMDA - Balboa” wygrywa przez TKO w 2. rundzie i zostaje mistrzem
 • Łukasz „Goat” Parobiec vs. Mariusz „Mario” Kruczek – wielki finał turnieju - „Goat” wygrywa przez TKO w 3. rundzie

Uczestnicy Super Fightów GROMDA 9:

 • Norbert „Lodówa” Rozenbajgier vs. Grzegorz „Małpa” Czerny -  „Małpa” wygrywa przez TKO po kontuzji rywala
 • Piotr „Diabełek” Czajko vs. Remigiusz „Remi” Gruchała - „Remi” wygrywa przez TKO w 2. rundzie
 • Damian „Góral” Górski vs. Patryk „Korcu” Korzec – Patryk „Korcu” Korzec wygrywa przez TKO po kontuzji rywala

Turniej o 100 tysięcy złotych:

 • Paweł „Hose” Strykowski vs. Arman „Arman” Amirjan - „Arman” wygrywa przez TKO w 3. rundzie po kontuzji przeciwnika
 • Przemysław „Reksio” Rekowski vs. Wayne „Rhino” Morgan - Reksio” wygrywa przez TKO po kontuzji rywala
 • Łukasz „Batman” Nowicki vs. Paweł „Ryba” Rybicki - „Batman” wygrywa przez KO w 2. rundzie
 • Piotr „Łapa” Łapuć vs. Mateusz „Kowal” Kowalski – „Łapa” wygrywa przez TKO w 1. rundzie

Półfinały:

 • Piotr „ŁAPA” Łapuć vs Przemysław „REKSIO” Rekowski - „Reksio” wygrywa przez KO w 1. rundzie
 • Łukasz „BATMAN” Nowicki vs Arman „ARMAN” Amirjan - "Arman" w finale. "Batman" nie wystąpił w półfinale z powodu kontuzji.

FINAŁ TURNIEJU:

 • Przemysław "Reksio" Rekowski - Arman "Arman" Amirjan - „Reksio” wygrywa przez TKO w 4. rundzie po poddaniu przez narożnik

GROMDA 9

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

Balboa - The Hand Of druga runda

KONIEC!!!! BALBOA WYGRYWA DZIĘKI SPRAWNEMU UDERZENIU NA OKO BRYTYJCZYKA! TO GO CAŁKOWICIE ZAMROCZYŁO I MAMY ZWYCIĘZCE PASA FEDERACJI GROMDA! 

Balboa - The Hand Of pierwsza runda

Anglik bardzo mocno bije, a "Balboa" sprytnie się broni i przechodzi do mocnych kontrataków, a nawet powalił "The Hand Of", jednak ten wstał i oddał jeszcze wiele, mocnych ciosów na twarz Polaka! Powalenie Anglika będzie wyjątkowo ciężkie! Byliśmy świadkami naprawdę emocjonującej i pełnej twardej walki rundy!

A TERAZ CZAS NA HITOWĄ WALKĘ! Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Mark „The Hand of” Godbeer na pierwszej w historii walce o pas federacji GROMDA!

Goat - Mario trzecia runda

Goat nieprzepisowo zaatakował Mario, jednak ten zdecydował się na kontynuowanie pojedynku. Ostatecznie jednak, kolejnej nawałnicy ciosów nie wytrzymał! GOAT WYGRYWA! 

Goat - Mario druga runda

Mimo dużych problemów, Goat oddał wiele wspaniałych ciosów i sprowadził dominującego do tej pory rywala do defensywy, osłabiając jego nogę. Co za krwawa rzeź! 

Goat - Mario pierwsza runda

Ajajajaj! Mocne uderzenie w "Goata", którzy otrzymał potężne uderzenie w nos. Mimo że nos został przestawiony, to nie poddał walki. Parobiec otrzymał chwilę później potężny lewy sierpowy na oko i zaczął z niego krwawić, ale wytrzymał pierwszą rundę! 

Czas już na wielki hit! Łukasz „Goat” Parobiec vs. Mariusz „Mario” Kruczek w wielkim finale turnieju!

Reksio - Arman czwarta runda

Rzucony ręcznik! Arman nie dał rady wytrzymać kolejnych, potężnych ciosów "Reksia"! Wielka wola walki nie wystarczyła, "Reksio był po prostu lepszy"! 

Reksio - Arman trzecia runda

Mimo potwornego zmęczenia i otrzymywania gargantuicznej ilości ciosów, Arman cały czas trzyma się na nogach! To wręcz nieprawdopodobne, ale będziemy mieli czwartą odsłonę pojedynku!

Reksio - Arman druga runda

Panowie są już bardzo zmęczeni! Kilka dobrych ofensywnych akcji "Reksia" kilka razy ogłuszyło "Armana", który mimo widocznego zmęczenia i ran chce kontynuować pojedynek. "Arman" na samym początku próbował faulować "Reksia", jednak ten jak na razie jest bliższy zwycięstwa! 

Reksio - Arman pierwsza runda

Reksio przyjął potężne uderzenie na twarz, jednak nie przeraziło go to i zaczął uderzać Armana, który zaliczył w rundzie aż trzy liczenia. Wydawało się, że Rekowski zakończy tutaj pojedynek, jednak "Arman" jakimś cudem wytrzymał nawałnicę ciosów! 

Czas na finał turnieju! Przemysław „Reksio” Rekowski vs. Arman „Arman” Amirjan!

Lodówa - Małpa pierwsza runda

Co za zamieszanie w tej walce! Małpa ruszył z całej siły na swojego przeciwnika do tego stopnia, że sędzia wielokrotnie musiał krzyczeć o stopowanie walki! Małpa rzucił się na nogi swojego przeciwnika i spowodował u niego bardzo bolesną kontuzję! Było to jednak dość nieprzepisowe zagranie. Ostatecznie sędziowie uznali, że "Małpa" jest zwycięzcą! 

Czas na trzeci Super Fight! Norbert „Lodówa” Rozenbajgier vs. Grzegorz „Małpa” Czerny!

Miało dojść do pojedynku między "Armanem" a "Batmanem". Niestety, "Batman" nie był w stanie wystąpić z powodu kontuzji, w związku z czym to "Arman" wystąpi w finale! 

Reksio - Łapa pierwsza runda

Koniec walki! Świetny lewy sierpowy "Reksia" pokonał "Łapę"! Niezwykle skuteczne ciosy sprawiły, że "Łapa" zakończył swój udział w pojedynku! Byliśmy świadkami wspaniałego pojedynku i Reksio w finale! Będzie tam niesamowicie groźny! 

Czas na pierwszy pófinał! Piotr „ŁAPA” Łapuć vs Przemysław „REKSIO” Rekowski!

Remi - Diabełek druga runda

Koniec krwawej rzezi! Remi dał radę wytrzymać próbę charakteru i mimo że z jego twarzy spływały litry krwi, to zamęczył swojego przeciwnika i zakończył wszystko ciosem, który całkowicie zniechęcił do dalszej walki "Diabełka"! 

Remi - Diabełek pierwsza runda

Reni przyjął potężne ciosy na głowę i jego twarz zalała się krwią! Mimo to dał radę wytrzymać nawałnicę ciosów przeciwnika i zdominował "Diabełka". Guz nad prawym okiem Czajko zaczął rosnąć w zastrzającym tempie. Dynamiczna i brutalna rzeź! 

Czas na kolejną walkę Super Fight! Piotr „Diabełek” Czajko vs. Remigiusz „Remi” Gruchała!

Hose - Arman trzecia runda

NO I KONIEC! Szkoda tej bardzo wyrównanej walki! "Arman" wygrywa przez kontuzję "Hose", który padł z bólu przez kontuzję kolana! 

Hose - Arman druga runda

Dobry lewy "Armana" świetnie siadł na twarzy "Hose", jednak ten wytrzymał uderzenie. Chwilę później "Hose" znalazł mocne uderzenia i szukał swojej szansy, uderzając na klatkę piersiową przeciwnika. Przed nami kolejna runda! 

Hose - Arman pierwsza runda

Jak na razie bardzo równa walka. Panowie zaprezentowali bardzo podobny, widowiskowy styl. Jak na razie nie widzieliśmy krwawej jatki, natomiast "Armana" wprost rozpiera energia i niewykluczone, że to przeważy w drugiej rundzie! 

Kolejna walka! Paweł „Hose” Strykowski vs. Arman „Arman” Amirjan!

Reksio - Rhino pierwsza runda

Reksio wygrywa! "Rhino" poddaje walkę przez kontuzję ręki, której nabawił się w trakcie pojedynku! 

Reksio - Rhino pierwsza runda

Bardzo wyrównana i dynamiczna runda. Morgan jest bardzo dynamiczny i kilka razy trafił prawym sierpowym w Polaka. Rekowski odwdzięczał się podbródkowymi.

Czas na kolejną walkę! Przemysław „Reksio” Rekowski vs. Wayne „Rhino” Morgan!

Batman - Ryba druga runda

KONIEC WALKI! Co za powrót "Batmana"! Mimo że Rybicki przeważał i wydawało się, że zasypie swojego rywala ciosami, to zabrakło mu stanowczo siły. "Batman" pokazał klasę, przeprowadził mocny kontratak i zalał swojego przeciwnika krwią. Sędzia nie miał innej możliwości, musiał przerwać tą walkę! 

Batman - Ryba pierwsza runda

Dość chaotyczna pierwsza runda. Batman próbował zaskoczyć Rybę szybko ruszając do pojedynku, jednak sam "Ryba" bardzo dobrze odpowiedział przeciwnikowi i to on zdaje się być faworytem całej walki. 

Czas na kolejną walkę! Łukasz "Batman" Nowicki - Paweł "Ryba" Rybicki!

Łapa vs Kowal - pierwsza runda

KONIEC WALKI! Mateusz "Kowal" Kowalski poddaje walkę! Łapa na samym początku otrzymał co prawda dość dużą ilość ciosów, ale zdążył się otrząsnąć i wycelować w kierunku przeciwnika wiele mocnych ciosów, które wprost zmiotły z powierzchni "Kowala". Byliśmy świadkami wspaniałej techniki, która okazała się o wiele lepsza niż warunki fizyczne "Kowala".

Czas na pierwszą walkę turniejową! ŁAPA vs KOWAL!

Góral - Korcu pierwsza runda

Koniec walki! Góral poddaje walkę przez kontuzję! Patryk "Korcu" Korzec wychodzi ze starcia zwycięsko! 

Góral - Korcu pierwsza runda

Góral przyjął masę nieprzyjemnych ciosów. Rozbity łuk brwiowy i problemy z kolanem dawały się znać, przez co Góral był liczony. Był w stanie jednak wstać na własne nogi i przetrwał pierwszą rundę. Nie wydaje się jednak, aby był w stanie zaskoczyć w drugiej rundzie.

Pierwsza walka przed nami! Góral kontra Korcu!

Cały czas trwa prezentacja zawodników, a my już teraz czekamy na wielkie emocje! 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gromda (@gromda.tv)

Przypomnijmy, jak prezentuje się karta walk! 

Witamy w relacji z gali Gromda 9! Wielkie emocje już za chwilę! 

Witamy w relacji na żywo z gali GROMDA 9! Początek dzisiejszej gali zaplanowano na godzinę 20:00, zapraszamy!

Najnowsze