Nazar Makarenko

i

Autor: Ministerstwo Młodzieży i Sportu Ukrainy/FACEBOOK Nazar Makarenko

Nie żyje ukraiński mistrz sportów walki. Miał zaledwie 25 lat, pozostawił żonę i dziecko

2022-05-29 19:29

Wojna w Ukrainie trwa już ponad 3 miesiące i niestety wciąż dostarcza tragicznych wieści. W walce z rosyjskim najeźdźcą zginął mistrz Ukrainy w kickboxingu - Nazar Makarenko. O wszystkim poinformowało ukraińskie Ministerstwo Młodzieży i Sportu. Makarenko miał zaledwie 25 lat, pozostawił żonę i dziecko.

Koszmar na terytorium Ukrainy trwa od 24 lutego i wciąż się nie kończy. Cierpią na tym wszyscy, a praktycznie każdy dzień przynosi kolejne tragiczne wiadomości. Tym razem zginął Nazar Makarenko. Mistrz Ukrainy w kickboxingu brał udział w wojnie od początku rosyjskiej inwazji. Wraz z ojcem wstąpił w szeregi obrony terytorialnej, gdzie służyli w strefie działań wojennych. Opuścił młodego syna i żonę, by walczyć o ojczyznę. Niestety, nie przeżył starcia z Rosjanami i pozostawił najbliższych.

Zobacz też: Katastrofalny wypadek na GP Monako! Schumacher rozbił bolid NA PÓŁ! To cud, że sam opuścił pojazd

Wiele ukraińskich miast to obecnie ruiny

Nie żyje Nazar Makarenko. Zginął podczas wojny

O śmierci Makarenki poinformował facebookowy profil ukraińskiego Ministerstwa Młodzieży i Sportu. Poza indywidualnymi sukcesami w kickboxingu, był też trenerem tej dyscypliny. Pracował jako instruktor w ośrodkach sportowych i służył w wojsku. Miał zaledwie 25 lat, jednak nazwano go "kandydatem na mistrza sportu". Walczył na pełną skalę, lecz wreszcie otrzymał śmiertelną ranę. Ministerstwo przekazało oczywiście kondolencje rodzinie kickboxera.

Nie przegap! Pudzianowski – Materla NOKAUT WIDEO. Pudzian „zgasił światło” Materli na KSW 70!

Sonda
Kiedy skończy się wojna na Ukrainie?

Nie żyje ukraiński mistrz sportów walki. Oficjalny komunikat

"W wojnie z rosyjskim najeźdźcą zginął mistrz Ukrainy w kickboxingu WAKO (Światowe Stowarzyszenie Organizacji Kickboxingu), trener, kandydat na mistrza sportu, Nazar Makarenko. Miał zaledwie 25 lat. Pracował jako instruktor w ośrodkach sportowych, służył w wojsku. Od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę Nazar i jego ojciec wstąpili w szeregi obrony terytorialnej, a następnie nadal służyli w strefie działań wojennych. Obrońca otrzymał zagrażającą życiu ranę. Pozostawił młodego syna i żonę. Składamy najgłębsze kondolencje rodzinie i przyjaciołom. Wieczna pamięć" - napisało ukraińskie Ministerstwo Młodzieży i Sportu.

ZA TO MŚCI SIĘ PUTIN! Wielka ZEMSTA w tle. Politolog UJAWNIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze