To był prawdziwy DRAMAT! Przemysław Saleta OKROPNIE cierpiał, a krew lała się STRUMIENIAMI. Wszystko przez jeden szczegół

2021-03-04 14:05 ŁOLI
Przemysław Saleta
Autor: East News Przemysław Saleta

Kontuzje wpisane są w niemal każdą dyscyplinę sportu, a przede wszystkim w sporty walki. Jedno niefortunne uderzenie lub upadek może sprawić, że zawodnik będzie miał z głowy kilka najbliższych miesięcy, w czasie których będzie dochodził do pełnej sprawności. Zdarzają się jednak również kontuzje, które pojawiają się przez przypadek, o czym doskonale wie Przemysław Saleta. Jeden mały szczegół sprawił, że przez kilka miesięcy zmagał się z bardzo nieprzyjemnym urazem.

Ludzkie ciało, nawet to najlepiej przygotowane do wysiłku zawsze może odmówić posłuszeństwa, co przekłada się na kontuzje. Urazy są nieodłączną częścią niemal wszystkich dyscyplin sportu i mogą przydarzyć się nawet w najmniej odpowiednim momencie, o czym przekonał się już niejeden sportowiec. Kontuzje wydają się być jeszcze częstsze w sportach walki, gdzie jedno niefortunne uderzenie lub kopnięcie, a nawet upadek może sprawić, że zawodnik zostanie wyłączony z gry na kilka najbliższych miesięcy, nie mogąc wówczas nawet trenować. Jak się jednak okazuje, do kontuzji niepotrzebny jest nawet rywal, o czym boleśnie przekonał się przed laty Przemysław Saleta. Jeden mały szczegół sprawił, że pięściarz zyskał jedną z najbardziej brutalnych anegdot w swoim życiu. Szczegóły znajdziecie w naszej galerii zdjęć poniżej! 

CZYTAJ TAKŻE: SZOK! Kolejna walka FAME MMA 9 była ZAGROŻONA! To mogło skończyć się TRAGEDIĄ, zabrakło naprawdę NIEWIELE

Wydawać by się mogło, że z pozoru tak nieistotny szczegół nie będzie miał wpływu na stan zdrowia sportowca, a jednak. Saleta podczas jednego ze swoich ostatnich wywiadów wrócił do dawnych dni, które z pewnością pomogły mu zapamiętać, aby zawsze zabierać ze sobą wszystkie przedmioty potrzebne do wyjścia na ring. 

Sprawdź: Tego już za wiele! Sylwestrowi Wardędze PUŚCIŁY NERWY. Blonsky OBERWAŁ przez jedno zdanie

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze