TOTALbet PunchDown 5 PPV CENA. PunchDown 5 PPV jak kupić? TOTALbet PunchDown 5 PPV gdzie obejrzeć TRANSMISJA? PunchDown 5 PPV ile kosztuje?

2021-10-22 11:14
TOTALbet PunchDown 5
Autor: Instagram/punchdownfight TOTALbet PunchDown 5

TOTALbet PunchDown 5 PPV CENA. PunchDown 5 PPV jak kupić? TOTALbet PunchDown 5 PPV gdzie obejrzeć TRANSMISJA? PunchDown 5 PPV ile kosztuje? To będzie kolejny ekscytujący wieczór z galą TOTALbet PunchDown! Organizacja już po raz piąty zorganizuje galę, na której zobaczymy pojedynki na "plaskacze". W piątek czeka na fanów wiele ciekawy pojedynków, a jedną z gwiazd będzie była m.in. Esmeralda Godlewska. PunchDown 5 PPV gdzie kupić? TOTALbet PunchDown5 TRANSMISJA PPV ile kosztuje?

TOTALbet PunchDown 5 PPV CENA. PunchDown 5 PPV ile kosztuje?

Wydawało się, że na scenie sportów walki było już wszystko. Włodarze federacji PunchDown postanowili udowodnić, że wciąż jest pole do popisu i można wyjść z całkiem nowym pomysłem. Jak dotąd pojedynki na "liście" w Polsce nie były zbyt popularne. Co prawda w Internecie krążyły filmiki z takich turniejów, ale jeszcze nikt nie robił tego w tak profesjonalny sposób. Federacja PunchDown jest wyjątkowa, bo jako jedna z nielicznych zrzesza prawdziwych zawodowców. Gale organizacji cieszą się sporym zainteresowaniem i tym razem nie będzie inaczej. Zwłaszcza, że na gali TOTALbet PunchDown 5 zobaczymy wiele znanych twarzy. Oprócz tradycyjnego turnieju, w którym poznamy kolejnego zwycięzcę, czeka nas kilka interesujących pojedynków. Debiut w PunchDown zanotuje choćby była mistrzyni świata w boksie, Ewa Piątkowska. Jej rywalką będzie Monika "Waldek" Rozmuz-Quandt. W tym pojedynku powinno iskrzyć!

PunchDown 5 TRANSMISJA PPV. TOTALbet PunDchown 5 PPV gdzie kupić PPV z PunchDown 5?

- Mam propozycje i bokserskie i w MMA i w Punchdownie, ale po prostu chciałam sprawdzić się w tej dyscyplinie, bo kiedy pierwszy raz to zobaczyłam, to uznałam, że to może być coś, co mi wyjdzie dobrze i w czym mogę się sprawdzić i pokazać z dobrej strony. Dopóki nie wystąpię i nie spróbuję, to nie będę wiedziała, czy tak jest - powiedziała Piątkowska w rozmowie z "Super Expressem". Na piątkowej gali zadebiutuje także potężny Zuluzinho, a ponownie zobaczymy Esmeraldę Godlewską, która wraca po przerwie!

Gala TOTALbet PunchDown 5 odbędzie się w piątek 22 października. TRANSMISJA z gali PunchDown 5 tylko w usłudze PPV. MOŻNA JĄ NABYĆ W TYM MIEJSCU! WYSTARCZY KLIKNĄĆ! Cena usługi zaczyna się od 19,99 zł. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00. Relacja z TOTALbet PunchDown 5 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze