Boks muay-thai, rękawice bokserskie

i

Autor: East News Rękawice

Dramat!

Tragiczna śmierć pięściarza. Pokłócił się z członkiem rodziny i został zabity strzałem w głowę

2022-09-21 9:39

28-latkowie mają przed sobą jeszcze całe życie. Niestety, nie wszystkim jest dane dożyć starości. Potworna śmierć dotknęła Isiaha Jonesa. Jak poinformował „The Ring”, pięściarz został zastrzelony. Najbardziej szokujące są kulisy zajścia. Bokser pokłócił się z bratem, a potem został zabity przez jednego z członków rodziny.

W pierwszych latach kariery Isiah Jones radził sobie bardzo dobrze. Szybko wygrał osiem walk, pozostając niepokonanym do lutego 2019 roku. Przegrał dwa kolejne starcia z niepokonanymi rywalami, a w czerwcu 2020 roku odniósł kolejne i ostatnie zwycięstwo w karierze. Pokonał Donte Stubbsa, ale potem zaliczył passę pięciu porażek z rzędu. Ostatnią walkę toczył w lipcu 2022 roku. Przegrał jednogłośnie na punkty z Andrew Murphym. Bił się na galach Top Ranku czy DAZN.

Isiah Jones został zastrzelony przez członka rodziny. Wcześniej pokłócił się z bratem

Niestety, Isiah Jones nie stoczy już ani jednej walki. Pięściarz został zabity strzałem w głowę. Straszne informacje zostały przekazane przez portal „The Ring” za pośrednictwem trenera Roshawna Jonesa (zbieżność nazwisk, nie był rodziną pięściarza).

Mariusz Wach nie dał rady! Kevin Lerena był wyraźnie lepszy, przekonujące zwycięstwo reprezentanta RPA

Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League

Policja z Detroit potwierdziła, że mężczyzna został zastrzelony po kłótni z bratem w poniedziałkowy wieczór. Więcej informacji nie zostało udzielone. Z relacji portalu można dowiedzieć się, że Isiah Jones został postrzelony w głowę przez jednego z członków rodziny.

Jakim pięściarzem był Isiah Jones? Poruszające wspomnienie trenera

Isiah Jones był wspominany przez trenera z wielkim rozrzewnieniem.

- Nigdy nie odrzucał walk. Za każdym razem kursy były przeciwko niemu. Miał wiele serca i odwagi, by je brać. Mógł obrać prostszą drogę i tylko nabijać swój rekord. Gdy żyjesz w biedzie pojawia się więcej frustracji i złej energii. Kiedy jesteś biedny, łatwiej się wściekać - mówi Roshawn Jones, który trenował Jonesa cytowany przez „The Ring”.

Sonda
Czy należy ograniczyć dostęp do broni w USA?
Najnowsze