Wilder - Fury 2: SKRÓT walki [WIDEO]

2020-02-23 23:49 MC
Deontay Wilder kontra Tyson Fury
Autor: AP Photo/Isaac Brekken Deontay Wilder kontra Tyson Fury

Skrót walki Deontay Wilder - Tyson Fury 2 po prostu trzeba zobaczyć! ! Brytyjczyk wrócił na tron, wygrywając z Amerykaninem przez techniczny nokaut w siódmej rundzie i odbierając mu pas mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej. Dla Wildera była to pierwsza porażka na zawodowych ringach. Zobaczcie skrót walki Wilder - Fury 2!

Walka Wildera i Fury'ego była starciem dwóch gigantów wagi ciężkiej. Przed pierwszym gongiem obaj byli niezwykle pewni siebie. W mediach i na konferencjach prasowych nie brakowało przechwałek, mocnych słów i wzajemnych prowokacji. Ring wszystko zweryfikował...

Przewaga Fury'ego nie podlegała dyskusji, co potwierdzają statystyki. "Olbrzym z Wilmslow" wyprowadził dwa razy więcej celnych ciosów niż Wilder. Amerykanin dwa razy lądował na deskach - w trzeciej i piątej rundzie. Na dodatek, przytrafił mu się uraz - z ucha leciała mu krew. Siódma runda okazała się być ostatnią. Sędzia przerwał walkę po tym, jak narożnik "Bronze Bombera" rzucił ręcznik.

- Nie miałem nic do ukrycia, od razu powiedziałem Wilderowi co go czeka i co mu zrobię. Nigdy nie byłem typem pięściarza, który się cofa. A jaki miałem plan na walkę? To, co zrobiłem poprzednim razem, nie zadziałało. Remis w moim słowniku oznacza porażkę, bo nie wygrałem. Chciałem nokautu - stwierdził Fury.

- Czuję się dobrze. Wygrał lepszy. Mój narożnik rzucił ręcznik, ale byłem gotów bić się dalej. Dużo się u mnie działo przed tym pojedynkiem, ale nie szukam wymówek. Szkoda, że narożnik nie dał mi jeszcze szansy - powiedział Wilder, który prosto z hali MGM Grand w Las Vegas pojechał do szpitala.

Pierwsza walka Wildera i Fury'ego miała miejsce 1 grudnia 2018 roku i zakończyła się remisem.

Najnowsze