Youtuber chce walki z Conorem McGregorem! Jest przekonany, że go ZNISZCZY

2020-12-02 15:30 mc
Jake Paul
Autor: Instagram/jakepaul Jake Paul

Jake Paul to człowiek wielu talentów. Od pewnego czasu zajmuje się boksem i na razie może się pochwalić tym, że jest niepokonany. Teraz wyzwał do walki samego Conora McGregora. Walka youtubera z gwiazdą MMA z pewnością wzbudziłaby ogromne zainteresowanie i mogłaby rozbić bank!

Jake Paul to Youtuber i aktor, który od półtora roku zajmuje się boksem. Na razie stoczył dwie walki, wygrywając z Alim Esonem Gibem i byłym koszykarzem Nate'em Robinsonem. Z tym drugim rozprawił się na gali, gdzie w main evencie zmierzyli się Mike Tyson i Roy Jones Jr. Teraz wziął na celownik Conora McGregora!

Mike Tyson MÓGŁ ZGINĄĆ po własnej walce?! SZOKUJĄCE doniesienia

- Żaden wojownik z takimi zasięgami nie wyzwał jeszcze McGregora. Moje psy mają więcej obserwujących niż gość, z którym on walczy w styczniu. Zamierzam wygrać! (...) Mogę poświęcić życie tej walce, ponieważ nie chcę tylko powiedzieć, że to zrobiłem. Zamierzam roz... McGregora! - powiedział 23-latek w rozmowie z TMZ.

NAJMAN WYCHODZI z OCHRONĄ po SKANDALU w walce z DON KASJO l FAME MMA 8

Walka miałaby się odbyć w boksie. Irlandczyk ma na koncie jedną walkę w tej dyscyplinie - w 2017 roku przegrał z Floydem Mayweatherem Jr. Ten pojedynek zapewnił mu gigantyczne pieniądze. Gdyby zdecydował się na walkę z Paulem, to także mógłby liczyć na sowitą wypłatę.

Peja weźmie udział w BRUTALNYCH walkach Gromda?! Krew leje się tam STRUMIENIAMI

McGregor ma już plany na najbliższe tygodnie. Obecnie szlifuje formę przed rewanżową walką z Dustinem Poirierem, która odbędzie się w styczniu 2021 roku.

Najnowsze