Zaleś górą w walce mistrzów TOTALbet Punchdown 5! Kostrześ znoszony na noszach po jednym strzale

2021-10-22 22:47
Dawid Zaleś Zalewski, Punchdown
Autor: Instagram/ zales2102 Dawid "Zaleś" Zalewski, Punchdown

Gala TOTALbet Punchdown 5 przyniosła wiele emocji! Oprócz superfightów, w których mogliśmy zobaczyć m.in. Ewę Piątkowską, najbardziej elektryzował finał turnieju głównego, w którym zmierzyli się dwaj mistrzowie Punchdownu Dawid "Zaleś" Zalewski oraz Marcin "Kostrześ" Kostrzewski. Tym razem góry był "Zaleś", który odzyskał tytuł.

Slapfighting, czyli po prostu zawody w policzkowaniu, cieszą się w Polsce coraz większą popularnością i w piątek 22 października byliśmy świadkami kolejnej, piątej już gali TOTALbet Punchdownn 5. Tym raz uwagę widzów mógł przyciągnąć m.in. pojedynek Ewy Piątkowskiej, która spotkała się przy stole z Moniką "Waldek" Rozmuz-Quandt. Oprócz superfightu z udziałem byłej mistrzyni świata i Europy w boksie, wielka niespodzianka czekała na widzów również w finale turnieju głównego. W ostatnim pojedynku spotkali się Dawid "Zaleś" Zalewski oraz Marcin "Kostrześ" Kostrzewski, czyli dwaj mistrzowie TOTALbet Punchdown. Tym razem górą okazał się "Zaleś", który w drodze do finału przyjął o wiele mniej ciosów. 

Koszmarny nokaut na gali TOTALbet Punchdown 5! Potrzebne były nosze, szokujące sceny

SALETA O KLĘSCE KOWNACKIEGO I WALCE FURY - WILDER | Andrzej Kostyra

Kostrzewski od początku turnieju przyjął aż dziesięć uderzeń na twarz, mierząc się również z "Aligatorem", który jest jedną z największych niespodzianek turnieju TOTALbet Punchdown 5. "Zaleś" w tym czasie otrzymał tylko 3 ciosy, jednak w finale to on wylosował prawo do zadania pierwszego uderzenia i tyle wystarczyło. Zalewski przymierzył tak, jak umie najlepiej i tyle wystarczyło. Zmęczony batalią w turnieju "Kostrześ" padł jak rażony piorunem i opuścił scenę na noszach, kończąc tym samym galę TOTALbet Punchdown 5 i oddając tytuł mistrzowski "Zalesiowi". 

Mariusz Wach powiedział, co myśli o walkach na liście! Wymowny komentarz

Sonda
Czy lubisz oglądać walki na liście?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze