Znany bokser BIŁ swoją ukochaną! Zanim zmarła, zdążyła go pogrążyć

2020-03-24 10:14 MD
Floyd Mayweather Jr.
Autor: East News Floyd Mayweather Jr.

W ostatnich dniach świat sportów walki obiegła informacja o śmierci byłej partnerki Floyda Mayweathera Jr - Josie Harris. Jak się okazuje, matka dzieci znanego pięściarza była w trakcie pisania książki, w której bez ogródek chciała się odnieść także do niektórych wydarzeń ze swojego związku ze sportowcem. Teraz fragment lektury został opublikowany i stawia boksera w fatalnym świetle.

40-letnia Josie Harris została odnaleziona martwa we własnym samochodzie tuż pod domem. Jak informował TMZ.com, policja otrzymała zgłoszenie i pojawiła się szybko na miejscu zdarzenia. Choć okoliczności jej śmierci są zagadkowe, to policja na razie wyklucza udział osób trzecich. Śledztwo toczone jest w sprawie zgonu, a nie zabójstwa.

Harris i Mayweather pozostawali w związku przez 15 lat, kiedy to w 2010 roku kobieta postanowiła odejść. Jako powód wskazała przemoc domową, której miała doświadczać z ręki boksera. Co więcej, świadkami wszystkiego - w relacji kobiety - były także ich dzieci. Jak się okazuje, przed śmiercią Harris pisała jeszcze książkę, w której planowała szerzej odnieść się do całej sytuacji. Nie zdołała jednak jej ukończyć.

Robert Lewandowski straci FORTUNĘ! Wszystko przez swój SZLACHETNY GEST

Treść z pewnością nie sposoba się bokserowi. We fragmentach cytowanych przez "The Sun" czytamy m.in.: "Moje oczy otworzyły się na dźwięk własnych krzyków. Ból przeszywał mi czaszkę, kiedy podniosłam wzrok i zobaczyłam Floyda. Jedną ręką trzymał mnie za włosy, a drugą uderzał w tył głowy. Zabrał mnie z kanapy i ciągnął po pokoju. Meble w pokoju spadały, gdy ciągnął mnie jak szmacianą lalkę".

Nie wiadomo, czy książka ostatecznie zostanie wydana.

Najnowsze