BRUTALNA zbrodnia na 14-letnim sportowcu. Porwali go i pobili na śmierć, wątroba była PAPKĄ

2021-02-22 19:26 mso
Sulejman Trusunbajew
Autor: YouTube Sulejman Trusunbajew

To przerażające, ile zła i nienawiści potrafi być w ludziach, którzy gotowi są zrobić innym potworne rzeczy. Nie wszędzie rywalizacja sportowa stawiana jest na pierwszym miejscu, a porażka przyjmowana z godnością. Najwyższą cenę zapłacił za to Sulejman Trusunbajew. 14-latek po wygranej w turnieju w Turkmenistanie został uprowadzony i brutalnie skatowany. Jego wrogowie okazali się niezwykle brutalni. Jego wątroba miała być... papką, a lekarze odmawiali pomocy. O co chodzi?!

Gdzie jest granica ludzkiej nienawiści? Niestety, cały czas społeczeństwo jest szokowane kolejnymi przypadkami brutalnych pobić. W tym przypadku doszło do ogromnej tragedii. Wszystko przez zwycięstwo 14-latka w jednym z turniejów w Turkmenistanie. Jak informuje portal Turkmen.news, Sulejman Trusunbajew otrzymał propozycję poddania walki w finale zmagań młodych judoków. Na swoje nieszczęście, zdecydował się z niej nie korzystać i po wygranej w zawodach nie mógł się z niej długo cieszyć.

Nie żyje mistrz olimpijski! Słynny zawodnik zmarł na zawał serca

Brutalne pobicie w sklepie w Gorzowie

Najpierw pobity został jego trener, a sam 14-letni Trusunbajew został uprowadzony przez nieznanych sprawców, a następnie brutalnie skatowany. Szczegóły ujawniane przez Turkmen.news przerażają. Jego wątroba miała zostać zamieniona w papkę, a czaska była popękana. Próba przewiezienia do szpitala w stolicy zakończyła się... odmową. Jeden z miejscowych lekarzy miał odmówić zajęcia się pacjentem. Judoka został odesłany do szpitala... 500 kilometrów dalej, gdzie zmarł po kilku dniach walki o życie.

Załamani rodzice przyznają, że chłopak odczuwał ból na całym ciele. Kim był przeciwnik 14-latka? To jeden z zawodników z akademii... Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Turkmenistanu. - Żądam sprawiedliwości i ukarania sprawców w pełnym wymiarze dostęnym przez prawo - apelowała matka zawodnika. Sprawa miała trafić już do prezydenta Turkmenistanu. Na razie nie wiadomo, czy ten podejmie w tej sprawie jakiekolwiek akcje.

Superwalka dwóch mistrzów Polski! Zbliża się gala Suzuki Boxing Night V

Młody zawodnik był uznawany za wielki talent w kraju. Niestety, nigdy nie przyjdzie mu zmierzyć się na międzynarodowej arenie.

Najnowsze