Cały czas się rozwija

Gwiazda KSW uczy się trzeciego języka obcego! Idzie też na studia. Zdradził nam szczegóły

2023-01-19 14:43

Już w sobotę gala XTB KSW 78 w Szczecinie. W co-main evencie wydarzenia Radosław Paczuski (30 l., 5-0) zmierzy się z Tomaszem Romanowskim. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że zwycięzca starcia ma bić się o pas! - Wygrany z naszego pojedynku będzie walczył w połowie roku z Pawlakiem, jeśli dobrze rozumiałem - przyznał Paczuski.

Blisko pasa jest nie tylko Radosław Paczuski, ale także Mamed Khalidov, który pokonał ostatnio Mariusza Pudzianowskiego. Legenda KSW zajmuje drugie miejsce w rankingu wagi średniej. - Nie musi się przebijać w rankingach, by walczyć o pas. Jemu taka walka zawsze się należy! Być może plan KSW jest taki, żeby zwycięzca pasa mistrzowskiego stoczył pierwszą obronę pasa z Mamedem - dodał.

Mariusz Pudzianowski reaguje na zaczepki Artura Szpilki. Ma dla „Szpili” specjalny przekaz, znalazł na niego sposób?

Radosław Paczuski stawia na rozwój. Zdradził, na jakie studia idzie

Radosław Paczuski przyznał w rozmowie z "Super Expressem", że celuje w tytuł magistra. Zaczął się także uczyć języka tajskiego.

- Studiuję zarządzanie. Postawiłem sobie cel, bo kiedyś przestałem studiować, wróciłem po latach. Teraz mój cel jest taki, żeby zdobyć tytuł magistra. Nie odpuszczę tego! Stawiam na rozwój intelektualny. Uczę się języków - mówię biegle po hiszpańsku, angielsku, zacząłem się uczyć języka tajskiego. Jestem na poziomie przedstawienia się, opowiedzenia o sobie - mówi Radosław Paczuski.

W tym momencie planuje rozwijać się nie tylko językowo, ale idzie także na magisterkę w kierunku menedżera sportowego.

- Pisałem pracę o coachingu, blisko sportu. To dotyczy mnie i mojego życia. Jeśli chodzi o studia magisterskie: planuję iść w kierunku menedżera sportowego. To jeszcze bliżej mojego serca. Nie wiem, czy będę z tego korzystał, ale warto się rozwijać - dodał.

Poruszające słowa Michał Materli o umorzeniu sprawy karnej. "Nikt nie cofnie łez"

Sonda
Planujesz oglądać galę XTB KSW 78?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze