Jędrzejczyk chciała kopnąć dziennikarza TVP w głowę. Wszystko przez to pytanie [WIDEO]

2019-10-18 19:58 fan
Joanna Jędrzejczyk - Walentina Szewczenko
Autor: EastNews Joanna Jędrzejczyk

Polska mistrzyni MMA, Joanna Jędrzejczyk w wielkim stylu wróciła do ringu najważniejszej organizacji na świecie UFC. Polka przez jednogłośną decyzję wygrała z Michelle Waterson. Pojedynek okupiła poważnie wyglądającym urazem. Jak zareagowała na pytanie dziennikarza TVP Sebastiana Szczęsnego o stan jej stopy? Chciał kopnąć go w głowę!

Mimo urazu odniesionego podczas walki z Michelle Waterson, Joanna Jędrzejczyk tryska humorem. Jej noga tuż po zakończonym pojedynku przypominała nieco napompowany balon. Polska legenda MMA otwarcie przyznała w wywiadzie w ringu, że noga najprawdopodobniej jest złamana.

Wojowniczka wróciła do Polski i pojawiła się w Telewizji Polskiej w programie sportowym. Dziennikarz TVP Sebastian Szczęsny zapytał o stan stopy. Takiej odpowiedzi się jednak nie spodziewał. - Jestem gotowa, aby kopnąć cię w głowę - zażartowała Jędrzejczyk.

Redaktor przyjął to z dystansem i poczuciem humoru. - To nie ryzykujemy w takim razie - odpowiedział jej z uśmiechem. Takie kopnięcie z całą pewnością mogłoby go bardzo zaboleć. Najważniejsze jest jednak to, że z nogą "JJ" jest wszystko w porządku. Badania nie wykazały złamania.

Zobacz: Walki kogutów. Krwawe przedstawienie tylko dla osób o mocnych nerwach!

Joanna Jędrzejczyk przed walką zapowiadała, że w przypadku zwycięstwa ma zagwarantowane prawo walki o mistrzostwo UFC. Do tego jednak nie kwapi się obecna mistrzyni, Weili Zhang. - Możemy to zrobić (walkę o mistrzostwo świata - dop. red.) w Polsce, dla mnie to będzie honor walczyć w moim kraju. Zasugerowałam właśnie Stadion Narodowy. Na dniach siądę do rozmów z menedżerami, z UFC i zobaczymy, co z tego wyjdzie - przekazała Jędrzejczyk na antenie TVP Sport.

Najnowsze