pokazał się nago

Kacper Błoński stanął nago przed lustrem i pochwalił się tym zdjęciem publicznie! O pośladkach gwiazdora FAME MMA zrobiło się głośno

2023-01-23 9:00

Nazwisko Kacpra Błońskiego bardzo często pojawia się w mediach społecznościowych po tym, jak gwiazdor FAME MMA postanowił zaskoczyć swoich fanów i internautów i podzielił się zdjęciem, na którym stoi nago przed lustrem. Influencer chcąc pochwalić się swoim nowym tatuażem wykonanym na plecach, pokazał się publicznie z gołymi pośladkami, co wywołało niemałe zamieszanie.

Przy okazji tatuowania pleców zdarza się, że projekt zahacza również o pośladki, którymi również trzeba się pochwalić, pokazując tatuaż. Tak było chociażby w przypadku Artura Szpilki. Pomimo tego, że nowy tatuaż Kacpra Błońskiego nie znajduje się na pośladkach, a po prostu na plecach, gwiazdor FAME MMA postanowił narobić niemałego zamieszania i pochwalił się publicznie zdjęciem, na którym stoi nago przed lustrem. Post wywołał lawinę komentarzy, ale jak się okazało, w ten sposób Kacper Błoński chciał przeprowadzić pewien test. 

Kacper Błoński pokazał publicznie swoje nagie zdjęcie! Gwiazdor FAME MMA chciał pochwalić się tatuażem

Niedawno sieć obiegł pewien film, który ukazywał nagiego Popka, a teraz z kolei w internecie głośno zrobiło się o pośladkach Kacpra Błońskiego. Dla influencera i jednej z największych gwiazd federacji FAME MMA to nie pierwszy raz, kiedy postanowił on pochwalić się swoim nagim ciałem. - Rozkminka… Jak duże zamieszanie powoduje męska d**a. Ciekawe, ciekawe… Dwa lata temu też wrzucałem zdjęcie d****a i takie samo zamieszanie było. Czyli nic się nie zmieniło przez te dwa lata. - wyznał Błoński tuż po opublikowaniu swojego nagiego zdjęcia. Sprawdźcie, jakie zdjęcie wywołało tak duże zamieszanie, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze