Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski

Mamed Khalidov ma pomysł na hitową walkę! Nie zgadniecie, z kim chce zestawić Pudzianowskiego

2021-11-03 12:10

Mamed Khalidov już niedługo zmierzy się z Roberto Soldiciem na KSW 65. Niedawno gwiazdor tej federacji bardzo mocno skrytykował zestawienie Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem, którego Pudzian znokautował w 18 sekund. Okazuje się, że Khalidov ma nawet pomysł, kto mógłby być odpowiednim rywalem dla byłego strongmana. To starcie byłoby prawdziwym hitem!

Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski to dwie legendy KSW, choć historia każdego z nich jest inna. Niedawno pojawiały się głosy, że może dojść do ich bezpośredniego starcia mimo znacznej różnicy w warunkach fizycznych. Na razie jednak temat przycichł, a Khalidov szykuje się do walki z Roberto Soldiciem. To jednak nie przeszkadza mu w komentowaniu tego, co niedawno wydarzyło się z udziałem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 64. Walka z 30 kilogramów cięższym Bombardierem miała być wielkim widowiskiem, ale Pudzian nie bawił się z dużo mniej doświadczonym rywalem i posłał go na deski już w kilkanaście sekund. Wiele osób krytykowało dobranie byłemu strongmanowi takiego rywala i tak też wypowiadał się Mamed Khalidov, dla którego walka ta była „komedią”. Teraz 41-letni zawodnik przedstawił propozycję, z kim mógłby zmierzyć się Pudzianowski, aby dać prawdziwy hit w KSW.

Mamed Chalidow zarósł jak rozbitek i zamienił się z Bane'a z Batmana! Czekał go potworny wysiłek

W galerii powyżej możesz zobaczyć, jak na przestrzeni lat zmieniał się Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski kontra… Michał Materla?! Niezwykły pomysł Khalidova

Niedawno podawaliśmy informację o tym, że Michał Materla zakończył swoją przygodę z EFM SHOW, którego był nie tylko zawodnikiem ale i współwłaścicielem. Na razie nie wiadomo, gdzie swoją przygodę z MMA będzie on kontynuował, jednak pojawiły się głosy, że może wrócić do KSW (z którego odszedł wcześniej po 14 latach współpracy). Gdyby tak, to teoretycznie zestawienie go z Mariuszem Pudzianowskim byłoby możliwe, co właśnie zaproponował Mamed Khalidov.

Ukochana Błachowicza poruszyła tysiące serc. Wystarczyło jedno zdjęcie, będziecie wzruszeni

Taką propozycję 41-letni gwiazdor KSW wysunął w programie „Klatka po klatce” na WP SportoweFakty. – Wyobraź sobie. Pomyśl, jaka to byłaby walka! To byłaby wielka niewiadoma i dlatego jestem ciekaw – powiedział Mamed Khalidov, sugerując, że starcie to mogłoby wzbudzić ogromne zainteresowanie wśród fanów.

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Pudzianowski - Materla?
Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze