Chciał POTWORNIE wkręcić Najmana. Koszmarnie tego pożałował, został PRZECZOŁGANY. Poszło o szczepionki

2021-01-24 13:50 jwa
Marcin Najman
Autor: Twitter / MarcinNajman Marcin Najman

Marcin Najman w ostatnich tygodniach cieszy się w internecie niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że niektórzy chcą to wykorzystać! Tym razem starał się o to Kamil Nosel. Prezenter chciał wkręcić "El Testosterona" na tle szczepionkowym. Marcin Najman zachował jednak czujność i po chwili to on stał się atakującym. Można było pożałować tego, że w ogóle zadzwoniło się do Najmana!

Marcin Najman po raz kolejny udowodnił, że można go postrzegać jako człowieka błyskotliwego. Nic w sumie dziwnego. Niedawno pisaliśmy o nieznanym wykształceniu Marcina Najmana, dzięki któremu może porównywać się z... Fryderykiem Chopinem. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziecie w poniższej galerii. Tym razem Marcin Najman miał stać się ofiarą wkrętki prezentera Radia Zet. Kamil Nosel zadzwonił do "El Testosterona" i usiłował żartować z zawodnika MMA i szczepionek. Szybko okazało się jednak, że to radiowiec stał się ofiarą. Marcin Najman zorientował się w sytuacji i przeszedł do kontrofensywy. Momentami brutalnie robił sobie żarty z rozmówcy, który z pewnością tym razem musiał poczuć się nieswojo po nieskutecznej próbie.

Zobacz: Marcin Najman PRZEWIDZIAŁ, co wydarzy się w USA. Mroczna przepowiednia, wszystko się sprawdziło

Prezenter Kamil Nosel starał się połączyć temat Marcina Najmana i szczepionek na Covid-19. Jednak wojownik z Częstochowy doskonale wiedział co się święci i tym razem nie wystawił się na internetowe pośmiewisko. Wskazują na to także komentarze pod filmem na YouTube. Odbiorcom nie spodobała się tematyka lub wykonanie żartu. Pod filmem znajdziemy nie tylko wiele negatywnych komentarzy, lecz także ocen wyrażanych "kciukami w dół".

Sprawdź: To jej HONORU bronił Najman. PIĘKNA żona „El Testosterona” ZACHWYCA urodą [ZDJĘCIA]

Marcin Najman już zapowiedział swoją pożegnalną walkę w MMA. Tym razem rękami i nogami zapiera się, że będzie to absolutnie ostatnie starcie w profesjonalnym sporcie. Zanim jednak wyjdzie na arenę, czeka go starcie równie trudne. Zorganizuje bowiem na początku lutego roast, w którym uczestnicy będą mogli go atakować werbalnie.

Sprawdź: Marcin Najman OSTRO podsumował nowego trenera Polski. Przy okazji oberwało się Bońkowi, MOCNE słowa

Najnowsze