Marcin Najman

i

Autor: MB Marcin Najman

Marcin Najman przyłapany w aucie przez paparazzi. Nie zgadniesz, gdzie jechał! Wiemy, kto prowadził [ZDJĘCIA]

2022-04-13 16:32

W końcu cała prawda wyszła na jaw. Marcin Najman ma zakaz poruszania pojazdami i po interwencji "Super Expressu" zaczął się do niego stosować. W środę, 13 kwietnia, paparazzi przyłapali go pod jego domem, jak wsiadał do samochodu. Tym razem jednak nie prowadził. Znów siedział na fotelu pasażera. Nie zgadniesz, gdzie jechał.

Czy nie można było tak od początku? Jak informowaliśmy wczoraj, Marcin Najman (43 l.) w ostatnim czasie podróżował samochodem mimo sądowego zakazu. Zakłopotany „El Testosteron” był przekonany, że może podróżować autem, ale sąd rozwiał wszelkie wątpliwości. Postanowiliśmy sprawdzić, czy były pięściarz i organizator MMA-VIP rzeczywiście się do tego stosuje.

Marcin Najman nie prowadzi już samochodu. Kto teraz jest jego kierowcą?

Nie czekaliśmy na to długo! Najman wyszedł z domu i w towarzystwie żony wsiadł do auta. Paparazzi przyłapali ich pod domem w Częstochowie. W końcu to wybranka serca, piękna Julita siadła za kierownicą i zastąpiła męża w prowadzeniu eleganckiego jaguara. I brawo! „El Testosteron” wrzucił plecak na tylne siedzenie i oddał się przyjemnej przejażdżce w fotelu pasażera. Samochód po krótkiej podróży zatrzymał się na dworcu kolejowym. Były pięściarz zabrał swój drobny bagaż i ruszył najprawdopodobniej na pociąg. Cieszymy się, że po naszej interwencji Najman w końcu stosuje się do przepisów. Oby tak dalej!

NIE PRZEGAP! Marcin Najman naruszał zakaz sądu! Mamy dowody, te nagrania rozwiewają wątpliwości

Marcin Najman - OSIĄGNIĘCIA

Marcin Najman ma za sobą 22 występy w zawodowych ringach w boksie. Wygrywał 15-krotnie, dziewięć razy przez nokaut. Występował także w MMA, gdzie zanotował dziewięć występów, trzykrotnie schodząc z ringu jako triumfator. Był pretendentem do pasa międzynarodowego mistrza Polski w wadze ciężkiej. W 2016 roku został mistrzem Europy organizacji WKU w K-1.

Zobacz także: Tak Marcin Najman poznał swoją piękną żonę! Nie zgadniesz, czym się zajmowała

Najman jeździł autem mimo zakazu. Widać to na jego wideo

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze