Marcin Najman i Edyta Górniak

i

Autor: SE Marcin Najman i Edyta Górniak

Marcin Najman wraca do ringu. Przyjął warunki rywala i grozi mu "w*********" w dwie minuty!

2021-05-20 17:40

Marcin Najman powraca do ringu. Mimo że były pięściarz i uczestnik Fame MMA zapowiadał, że jego starcie z Taxi Złotówą będzie tym ostatnim, to znalazł sobie kolejnego rywala, z którym chce toczyć pojedynek. Mowa o Jacku Murańskim, który ostatnimi czasy sprowokował "El Testosterona" i wyzwał go publicznie do frajerów. Najman nie dał się oprzeć pokusie i będzie się bił z Murańskim w trakcie następnej gali VIP-MMA, ale już teraz grozi mu druzgocącą wygraną w trakcie zaledwie dwóch minut pojedynku.

Marcin Najman wraca do ringu. Sportowiec, który już kilka razy zapowiedział, że żegna się z ringiem, stwierdził, że ma do stoczenia kolejną walkę. Tym razem, będzie toczyć pojedynek na gołe pięści z Jackiem Murańskim, ojcem uczestnika Fame MMA - Mateusza. Pojedynek ma odbyć się tuż po wakacjach 2021 roku, jednak już teraz między panami wrze, a Najman obiecuje, że pokona Murańskiego w trakcie zaledwie dwóch minut.

Krzysztof Włodarczyk po raz pierwszy tak mocno po wyjściu z więzienia! "Kiedy wyszedłem, to córka się mnie bała" [TYLKO U NAS]

Marcin Najman wraca na ring. Miał skończyć po walce z TaxiZłotówą

Gala VIP-MMA, która odbyła się kilka miesięcy temu, miała być ostatnim pojedynkiem w karierze Marcina Najmana. Były pięściarz doznał wtedy kompromitacji i poległ z o wiele słabszym zawodnikiem i zapowiedział, po raz kolejny już, zakończenie kariery sportowej.

- Jestem już za starym człowiekiem do sportu, żeby wchodzić do klatki i walczyć. Teraz trzeba przenieść się na sporty strzeleckie, bo duch i serce wojownika zostają. Jeżeli już nie ma takich możliwości,  jakby się chciało, to trzeba przenieść się na sporty strzeleckie. Robię sobie teraz pozwolenie na broń i będę sportowo strzelał, ale nigdy do zwierząt - mówił w lutym Najman.

Okazuje się, że pięściarzowi wystarczyły zaledwie trzy miesiące, aby zmienić zdanie. Został on bowiem sprowokowany przez robiącego karierę w social-mediach Jacka Murańskiego i to z nim chce stoczyć kolejną walkę w karierze. Tym razem, na gołe pięści.

Na jaw wyszło, ile może zarobić Świątek w trakcie French Open. Góra kasy, mogłaby już nic nie robić do końca życia

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia

Najman wyzywa Murańskiego na pojedynek

Według pierwszych przesłanek walka między Murańskim a Najmanem ma odbyć się tuż po wakacjach. Sam Najman jednak już teraz nie szczędzi "uprzejmości" swojemu rywalowi i grozi mu srogą porażką.

o i widzisz Murański, zgodziłem się na twoje warunki. Walka bez rękawic, z łokciami, bez przerw między rundami. Chociaż akurat ten postulat wydaje mi się zupełnie nietrafiony, bo wp***** dostaniesz w dwie minuty. Jak ty to powiedziałeś, żebym sobie kogoś z frajerów z federacji wziął, co mnie wyniosą? Ty debilu skończony. Problem masz ty. Jedyny, kto z tobą wyjdzie, to twój synuś. Nikt inny nie będzie robił sobie obciachu, by wyjść w twoim narożniku. Ty myślisz, że on cię udźwignie, żeby cię wywlec z tego oktagonu? Jedyne rozwiązanie to poproszenie zespołu medycznego, oni pomagają każdemu, bez względu na wszystko. Nikt inny do tego ręki nie przyłoży, a zespół medyczny jest od tego, żeby ratować, więc będą cię ratować - mówi Najman.

Najnowsze