Zbigniew Boniek, Marcin Najman

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek, Marcin Najman

Najman zadał Bońkowi jedno pytanie. Odpowiedź może wywołać wielkie domysły

2021-10-15 18:46

Dialogi Marcina Najmana ze Zbigniewem Bońkiem za pomocą mediów społecznościowych, w przeszłości dostarczały osobym śledzącym te "rozgrywki" sporo ciekawych wątków. Podobnie może być także i tym razem. Aktualnie rozmowę zainicjował były pięściarz - poruszył on wątek, o którym w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno.

Pod koniec zeszłego roku Marcin Najman stoczył ostatnią walkę w ramach FAME MMA. Po skandalu z jego udziałem, gdy nieprzepisowo zaatakował Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, federacja nie kontynuowała z nim współpracy. Były pięściarz postanowił zatem podążyć w swoją stronę i powołał MMA-VIP, w ramach którego wkrótce stoczy kolejnę walkę. Zbigniew Boniek zaś niespełna dwa miesiące temu pożegnał się z funkcją prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, którą piastował przez niemal dziewięć lat.

Już po tym, jak "Zibi" rozstał się z PZPN, wybuchła tzw. "afera podsłuchowa". W siedzibie organizacji wykryto bowiem urządzenie podsłuchowe zamieszczone właśnie w gabinecie prezesa, a więc sukcesora Bońka - Cezarego Kuleszy. Z czasem wyszły także kolejne informacje w tej sprawie. Marcin Najman postanowił zatem skorzystać z tego faktu i zainicjować na Twitterze kolejną rozmowę ze Zbigniewem Bońkiem, które zapytał właśnie o kwestie związane z opisywanym wydarzeniem.

Ewentualna odpowiedź Zbigniewa Bońka, jaka by ona nie była, z pewnościa mogłaby wywołać spore domysły. Wszystko wskazuje na to, że urządzenie zamieszczono w siedzibie związku w okresie, w którym doszło do zmiany sternik PZPN. Sami "Zibi" pytany o cała sytuację skwitował, że nie jest w stanie się do tego odnieść, jako że o niczym nie miał pojęcia, a wszystko ujrzało światło dzienne dopiero po tym, jak pożegnał się ze stanowiskiem.

SKANDAL! Polscy piłkarze OBRZUCENI BUTELKAMI przez albańskich kibiców
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze