Robert Burneika, Hardkorowy Koksu

i

Autor: East News Robert Burneika

Niewiarygodne, jak wygląda obecnie Robert Burneika! Aż trudno w to uwierzyć, forma kulturysty zwala z nóg

2022-03-16 18:06

Robert Burneika, znany również jako "Hardkorowy Koksu" zdobył swoją sławę dzięki okazałeś muskulaturze, która mogła wprawić w kompleksy niejednego osiłka. Litwin poświecił na swoją pasję mnóstwo czasu, dzięki czemu zaliczał się do grupy największych i najsilniejszych ludzi na świecie. Mało kto jednak wie, jak Burneika wygląda obecnie, a jak się okazuje, jego forma może zwalić wielu z nóg.

Pomimo tego, że o Robercie Burneice zrobiło się w ostatnim czasie nieco ciszej, "Hardkorowy Koksu" wciąż może pochwalić się ogromną rzeszą fanów, którzy śledzą jego profile w mediach społecznościowych. Litwin zresztą doskonale wie, czego potrzebują jego kibice i regularnie dzieli się kolejnymi postami i zdjęciami chociażby na Instagramie, którymi potrafi rozśmieszyć do łez internautów, pokazując się na przykład się w bujnej czuprynie. Wiele osób może nie wiedzieć jednak, jak wygląda obecnie Robert Burneika, a jego forma zszokowała nawet jego fanów. Wszystko przez sylwetkę, jakiej się dorobił.

Złapiecie się za głowy po zobaczeniu, jak wygląda teraz Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Fani siłacza byli przerażeni

Forma Roberta Burneiki zwala z nóg! Nieprawdopodobne, jak wygląda obecnie kulturysta

Nie jest tajemnicą, że Robert Burneika od wielu lat zaliczał się do grona największych, najsilniejszych i najbardziej rozbudowanych ludzi na świecie, a jego gabaryty na wielu osobach robiły wrażenie. Pomimo upływu lat niewiele w tej kwestii się zmieniło. "Hardkorowy Koksu" nadal spędza sporo czasu na siłowni, pracując nad swoją sylwetką i muskulaturą, jednak tym razem zdaje się przejść samego siebie. Obecna forma Roberta Burneiki zaskoczyła nawet jego wiernych fanów. I nie ma się co dziwić, bowiem taki widok zwala z nóg. Zobaczcie, jak wygląda teraz "Hardkorowy Koksu", klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Zdjęcie roznegliżowanego Mariusza Pudzianowskiego trafiło do sieci! Było gorąco, pot lał się strumieniami

Sonda
Czy Robert Burneika powinien wrócić do MMA?
Daniel Rutkowski przed KSW 68. Miał pasy FEN i Babilon MMA. Zdobędzie też KSW?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze