Michał Milowicz

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRSS Michał Milowicz

Nowa fucha Michała Milowicza! Dookoła tryskająca jucha i spocone, półnagie ciała

2021-07-08 8:42

Michał Milowicz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Słynne sceny z jego udziałem przeszły do klasyka i są cytowane z pamięci przez miliony fanów kina. Jak udało nam się ustalić, gwiazdor złapał nową fuchę i ta jest bardzo mocno związana ze światem sportu. Dookoła będzie tryskała gęsta jucha, a atmosfera wypełniona będzie zapachem przepoconych, półnagich ciał. W tym wszystkim Michał Milowicz będzie musiał się odnaleźć jak ryba w wodzie.

Każdy dobrze wie, kim jest Michał Milowicz! Popularny aktor przez lata występował w czołowych produkcjach, a niektóre ze scen z jego udziałem są po prostu kultowe. "Spokojnie, zaraz się rozkręci" - mówił w jednym z najpopularniejszych ujęć z jego udziałem. Milowicz wciąż regularnie występuje w nowych produkcjach, ale nie boi się także innych wyzwań. Najnowsze właśnie przed nim! Jednego jesteśmy pewni - bez większych problemów odnajdzie się w świecie pełnym maczo i testosteronu!

Wielka metamorfoza gwiazdy FAME MMA. Były mistrz nie mógł już dłużej czekać [ZDJĘCIE]

Michał Milowicz w nowej roli

Jak pisaliśmy ostatnio na łamach "Super Expressu", Michał Milowicz zrobił sobie nowy tatuaż. Ten przedstawiał logo nowej, freak-fightowej organizacji MMA, Elite Fighters. Jak udało nam się dowiedzieć, nie był to przypadek. Milowicz nie będzie jednak nowym zawodnikiem. Popularny aktor sprawdzi się w roli ring announcera, czyli osoby zapowiadającej pojedynki i ogłaszającej werdykty starć.

Gdy dookoła będzie tryskała krew i panować będzie brutalna przemoc, Milowicz będzie musiał zachować spokój i trzymać nerwy na wodzy. O to z pewnością nie będzie łatwo. Ostatnio podczas konferencji prasowej przed galą Elite Fighters zrobiło się naprawdę gorąco. Była zadyma na zadymie! Ochrona miała ręce pełne roboty.

Uzbrojeni w karabiny mężczyźni brutalnie wyprowadzili siłą zawodnika MMA. Mamy WIDEO | KOLOSEUM

Michał Milowicz przeżywał ostatnio cierpienia. Dlaczego? Sprawdź szczegóły w galerii!

DYMY na konferencji przed Elite Fighters

Kiedy gala Elite Fighters?

Gala Elite Fighters odbędzie się pod koniec miesiąca, 31 lipca 2021 roku. Wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV. Na hali w Rzeszowie będzie jednak mogło pojawić się kilkuset fanów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze