Mariusz Pudzianowski ze szramą na twarzy

i

Autor: Instagram / Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski ze szramą na twarzy

Okropny poranek Mariusza Pudzianowskiego. Gdy to zobaczył, odechciało mu się wszystkiego

2021-05-07 11:10

Życie prywatne Mariusza Pudzianowskiego w dalszym ciągu budzi wielkie zainteresowanie jego fanów. Nic więc dziwnego, ze gdy coś układa się w nim nie po mysli byłego strongmana, to sympatycy nie są zadowoleni. A właśnie tym razem "Pudzian" postanowił podzielić się zdarzeniem, które nie wzbudziło uśmiechu na jego twarzy. O co konkretnie chodzi? Tego dowiecie się z poniższego artykułu.

Nie tylko sport

Mariusza Pudzianowskiego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi polskiego sportu. Były strongman przez lata swoich występów w zawodach przeznaczonych dla najsilniejszych ludzi świata przysporzył sobie gigantycznego grona sympatyków. Nic więc dziwnego, że ci bardzo mocno interesują się życiem i karierą "Pudziana". A już wkrótce wojownika MMA czeka kolejna walka w tej formule. Na jego drodze stanie Łukasz "Juras" Jurkowski. Pomimo upływu lat, Mariusz Pudzianowski w dalszym ciągu zachowuje fantastyczną formę i ani myśli o rozstawaniu się z klatką. By jednak spisywać się w niej odpowiednio, regularnie musi utrzymywać solidny reżim treningowy. A dodatkowo łączyć to wszystko z pracą i swoimi codziennymi zajęciami, których - jak często podkreśla - mu nie brakuje.

Zbigniew Boniek pomógł w Rzymie Idze Świątek! Ogromna wdzięczność! [ZDJĘCIE]

Tym razem jednak Mariusz Pudzianowski obudził się i od razu musiał stawić czoło paskudnej sprawie. Ze wszystkim jednocześnie podzielił się ze swoimi fanami. O co poszło? Wszystkies szczegóły związane z okropnym porankiem "Pudziana" znajdziece w poniższej galerii zdjęć!

Szykuje się wielki hit na FAME MMA? Kolejny zawodnik chce walki z „Don Kasjo”!

Szymon Kołecki: Mogę walczyć z PUDZIANEM i JURASEM l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze