Pudzianowski - Khalidov

i

Autor: Tomasz Radzik / Super Express Pudzianowski - Khalidov

Pudzian ma przewagę

Potworna róznica wagi w walce Khalidov - Pudzianowski. Aż trudno w to uwierzyć! Gigantyczna przewaga

2022-12-16 10:54

Gigantyczna różnica wagi pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Mamedem Khalidovem przed walką na XTB KSW 77. Organizacja MMA ogłosiła już wyniki porannego ważenia. Mamed Khalidov zmieścił się w limicie kategorii półciężkiej. Czy ponad 20 kilo przewagi w wadze zwiększy szanse "Pudziana" na wygraną?

Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski wejdą do klatki na gali XTB KSW 77. Starcie tytanów wzbudza gigantyczne emocje - nie tylko w Polsce, ale i Europie. Dwie ikony MMA zmierzą się w hitowym starciu. Aż trudno wyobrazić sobie, że jeden z nich wyjdzie z klatki pokonany. Mamed Khalidov i kibice martwili się, że do walki może nie dojść.

Mariusz Pudzianowski ujawnił szczegóły rozmowy z Mamedem Khalidovem przed KSW 77! "Tak sobie obiecaliśmy..." [WIDEO]

- Ja nie wiem, o co chodziło Mariuszowi jeśli chodzi o tę kontuzję. Martwiłem się, że do walki nie dojdzie (...) Wiesz jak jest. Przygotowujesz się ileś miesięcy, nadchodzi moment walki i okazuje się, że nie zawalczyć, to to jest najgorsza rzecz. Zadzwoniłem do Kawulskiego i się dowiedziałem, że to był taki żarcik... - mówił w rozmowie z mediami Khalidov.

Gigantyczna różnica wagi przed KSW 77. Znamy wyniki ważenia Khalidov - Pudzianowski

KSW ogłosiło w piątkowy poranek ogłosiło wyniki pierwszego ważenia. Ceremonia dla kibiców będzie miała miejsce wieczorem, ale oficjalne ważenie miało już miejsce. KSW za pośrednictwem Twittera poinformowało, że różnica wagi wyniesie aż... 24,2 kilograma.

Mariusz Pudzianowski wniósł na wagę 117,5 kilograma. Z kolei Mamed Khalidov waży przed walką 93,3 kilograma, co znaczy, że zmieścił się w limicie wagi w kategorii półciężkiej, która nie jest starciem o pas.

Mamed Khalidov bez ogródek o swoich wielkich obawach przed walką z Pudzianem! "Martwiłem się, że nie dojdzie do walki.." [WIDEO]

Mamed KHALIDOV o WIELKICH OBAWACH: Bałem się, że... | KSW 77
Sonda
Kto wygra starcie Mamed Khalidov - Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze